Budynku
Brama Tabal Techfence
Oprawcowane przez: Tabal
Treści źródłowe: Tabal

Z jakiego powodu sprawne wentylowanie pomieszczeń jest tak bardzo ważne?

Dzisiaj coraz to więcej czasu spędzamy w przeróżnych wnętrzach. Równocześnie coraz nagminniej kierujemy uwagę na ulepszenie warunków w nich istniejących.
klimatyzatory
Treści źródłowe: http://e-link24.pl/

Co jest dobrym rozwiązaniem w przypadku usterki kotła?

Ogrzewanie budynku przy pomocy kotła jest aktualnie bardzo popularnym pomysłem, jednak nie oznacza to, że wybór danego kotła będzie łatwy. Zazwyczaj nie wiemy o nich za wiele, więc czynnikiem decydującym często jest jego cena.
przedmioty
Treści źródłowe: pixabay.com

Dlaczego trzeba ocieplić garaż i jakich materiałów do tego użyć?

Należałoby ocieplić garaż, gdyż nieprzyjemne jest wsiadanie do zimnego auta w okresie zimowym. Mógłby on być także połączony z warsztatem, gdzie często majsterkujemy. Można by ocieplić także garaż murowany jak i ten blaszany.
dom jednorodzinny
Oprawcowane przez: Robert Konieczny
Treści źródłowe: Sanitec KOŁO

Jaki fundament należy użyć pod altankę?

Do budowy takiego fundamentu konieczne są wykonane z betonu bloczki, które muszą być równo (co 1 metr) rozłożone na wyznaczonej powierzchni przyszłego budynku.


Jaki fundament należy użyć pod altankę?

Osoby, które chcą zbudować na działce altankę, potencjalnie będą rozważać wykorzystanie fundamentu, który jest dużo prostszy w zrobieniu od takich, które zalewa się betonową wylewką.
ocieplanie budynków pianką
Oprawcowane przez: Michael Coghlan
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Czym oraz kiedy ocieplać ściany zewnętrzne domu?

W zależności od parametrów termoizolacyjnych ścian, ich nawierzchni i rodzaju ogrzewania domku, z domu może uciekać ciepło warte nawet kilka tysięcy złotych każdego roku.
dom
Oprawcowane przez: Agência Brasília
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Budowanie domu - nie bójmy się nowatorskich rozwiązań

Wiele jest osób, które dość długo marzą o tym, aby w końcu mieć własny dom, aby mogli go zbudować i w nim zamieszkać. Wszystkie budowle, jakie widzimy idąc ulicą, musiały mieć swój projekt i wykonawców. Nie ulega wątpliwości, że współczesne architektoniczne rozwiązania różnią się od tych wcześniejszych, stąd też, jeżeli chcemy mieć dom jak najbardziej funkcjonalny, bezpieczny i wspaniale wyglądający, powinniśmy postawić na innowacyjność.
przekrój - dom
Oprawcowane przez: Simon Samtleben
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Każdy kto jest właścicielem działki i domu idealnie zdaje sobie sprawę z tego, iż bywa to nie tylko wielka wygoda, ale też niekiedy niemałe zmartwienie

Każdy jeden budynek z upływem czasu wymaga remontu, ale także przydarzy się i tak, iż dopiero po pewnym czasie dostrzegamy mankamenty nie jedynie budowy, ale także punktu, w którym budynek stoi.
Utrzymanie techniczne
Oprawcowane przez: Daniel Lobo
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Rzetelny serwis techniczny - do czego służy?

Specjalny serwis techniczny to ratunek dla wielu przedsiębiorstw i handlowców. Dobry serwis zatrudnia się wieloma sprawami, lecz głównie specjalizuje się w obsłudze technicznej i jeszcze zajmuje się realizacją budowlaną i instalacyjną w rozmaitych obiektach handlowych, np. marketach, lub halach fabrycznych. W takich miejscach chodzi zwłaszcza o różnego gatunku instalacje, na przykład wentylacyjne, elektryczne, ogólnobudowlane.
libet decco
Oprawcowane przez: AWBUD Wyroby Betonowe
Treści źródłowe: http://prasa.gutpr.pl/AwbudStandard/nostalit_piaskowy02.jpg

Taras, elewacja – tworzywa ceramiczne używane do ich wykonywania

Ceramika ma sporo funkcji, jeżeli chodzi o zewnętrze domu jednorodzinnego, albo innego budynku. Może być wykorzystywana do robienia podejść lub tarasów. Zróżnicowane rodzaje ceramiki umożliwiają stworzenie dobrze komponujących się ogrodowych dróżek czy ogrodowych stopni.
apartament
Oprawcowane przez: Emily May
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Jesteś szczęśliwym właścicielem niedużego domu na wsi

Co prawda, dopiero od jakiegoś czasu, ale jednak. To pozostałość po krewnym, który akurat Ciebie chciał wyróżnić i zapisał Ci własny majątek. Twoje szczęście nie ma więc granic. Od dawna o takim marzyłeś.


Jesteś szczęśliwym właścicielem niedużego domu na wsi

Dom co prawda potrzebuje małego remontu, ale absolutnie nie pomniejsza to Twojej uciechy.
1 2 3 4 5
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.