Farba
mieszkanie do remontu
Oprawcowane przez: Raymond Zoller
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Jak w łatwy sposób odmienić swoje mieszkanie

Okres letni to okres, w jakim dokonujemy dużej ilości prac remontowo-budowlanych w naszych domach. Nic dziwnego, latem dużo szybciej wyschnie farba na ścianach albo też środek do klejenia tapet. Warto wiedzieć, iż czasem nawet niewielkim kosztem możemy szybko oraz przyjemnie odmienić oblicze naszego domu.
naklejki na ścianę
Oprawcowane przez: Kids Town
Treści źródłowe: www.kidstown.pl

Naklejki dla dzieci, czyli jak dać naszym pomieszczeniom nowe życie.

Wszystko dookoła może być dla dziecka placem zabaw. Dywan to lawa, utrzymywanie równowagi na krawężniku przeistacza się w spacer po linie a ściany zostają ogromną kolorowanką. Kreatywność dzieci w zasadzie nie zna granic. W chwili, kiedy nasza latorośl urządziła sobie z sypialni warsztat malarza zareagujemy na różne sposoby.
Listwy i taśmy maskujące
Oprawcowane przez: PR Solution
Treści źródłowe: PR Solution

Aranżujemy własny dom, czyli co ma znaczenie

Marzeniem wielu osób będzie zakup swojego domu. Biorąc pod uwagę decyzję na budowanie, należy mimo wszystko pamiętać, iż nie będzie to wcale takie łatwe. wymagane jest zastosowanie wielu części i akcesoriów. Do tego potrafi pochłonąć naprawdę duże pieniądze. Samo postawienie fundamentów to w dalszym ciągu nie wszystko. Nie należy zapominać o wykończeniu wnętrz. To głównie ten etap prac będzie z jednej strony najbardziej przyjemny, a z drugiej najbardziej kosztowny i czasochłonny.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.