Farba
mieszkanie do remontu
Oprawcowane przez: Raymond Zoller
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Jak w łatwy sposób odmienić swoje mieszkanie

Lato to czas, w którym wykonujemy najwięcej prac remontowo-budowlanych w naszych domach. Nic dziwnego, o tej porze roku znacznie szybciej wyschnie farba na ścianach albo też środek do klejenia tapet. Warto pamiętać, iż czasem nawet tanim kosztem możemy szybko oraz przyjemnie odświeżyć nasze mieszkanie.
naklejki na ścianę
Oprawcowane przez: Kids Town
Treści źródłowe: www.kidstown.pl

Naklejki dla dzieci, czyli jak dać naszym pomieszczeniom nowe życie.

Cały świat bywa dla dzieci placem zabaw. Dywan staje się lawą, utrzymywanie równowagi na krawężniku przekształca się w ekstremalny spacer po linie a ściany zostają nieszablonową kolorowanką. Różnorodność dziecięcych pomysłów w zasadzie nie zna granic. W chwili, kiedy nasze dziecko urządziło sobie z przedpokoju pracownię malarską będziemy reagować w różnoraki sposób.
Listwy i taśmy maskujące
Oprawcowane przez: PR Solution
Treści źródłowe: PR Solution

Aranżujemy własny dom, czyli co ma znaczenie

Marzeniem niemałej grupy osób jest wybudowanie swojego domu. Biorąc pod uwagę decyzję na budowę, należy mimo wszystko pamiętać, iż nie będzie to wcale takie łatwe. wymagane jest zastosowanie wielu części i akcesoriów. Ponadto potrafi kosztować naprawdę duże pieniądze. Postawienie jedynie fundamentów to jeszcze nie wystarczy. Nie należy zapominać o wykańczaniu wnętrz. To głównie ten etap prac jest z jednej strony bardziej cieszący oko, a z drugiej pochłonie najwięcej finansów i cennego czasu.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.