Oświetlenie
Lampa wisząca, żyrandol Calipso
Oprawcowane przez: Maxlight
Treści źródłowe: Maxlight

Wybieramy żyrandol do salonu

Nawet jeżeli ufamy przede wszystkim w swój smak, chcemy, aby nasi goście docenili trud, jaki włożyliśmy w planowanie wystroju i oświetlenia salonu. Dlatego decyzje dotyczące doboru takich elementów wystroju salonu jak meble, dywany czy żyrandol podejmujemy zwykle z rozwagą i w sposób przemyślany. Co jednak, jeśli nie mamy pomysłu, jakie żyrandole do salonu będą się najlepiej nadawały do naszego wnętrza?
sklep internetowy z lampami podłogowymi
Treści źródłowe: www.nota-bene.com.pl/

Sklep elektryczny – co kupimy?

Hurtownia elektryczna to – jak wskazuje nazwa – skarbnica wszystkiego co wiąże się z elektryką. Każdy, kto w pracy bądź z zamiłowania interesuje się zagadnieniami dotyczącymi elektryczności obowiązkowo powinien wybrać się do takiej hurtowni. Posiada ona bowiem niezwykle obszerny zasób produktów, którego nie sposób otrzymać w innym miejscu.
tynk dekoracyjny
Oprawcowane przez: Sigma
Treści źródłowe: http://echopr.pl/PRASA/sigmulto_stucco.jpg

Na budowie: tynki, ściany i posadzki

Każdą budowę domu musi poprzedzić dobrze wykonany projekt.
instalacja elektryczna
Treści źródłowe: sobol-tech.flog.pl

Zamierzasz zrobić oświetlenie na schodach? Zatroszcz się o odpowiednie wyłączniki i ciesz się wspaniałymi warunkami

Jedną z ważniejszych spraw, która należy podjąć w czasie planowania i urządzania domu, jest rozmieszczenie przewodów oświetleniowych. Odpowiadają one za doprowadzenie energii elektrycznej do każdego pomieszczenia w budynku, zagwarantowanie prądu w gniazdkach elektrycznych oraz zaaranżowanie oświetlenia w poszczególnych pokojach oraz korytarzach. Bardzo ważne jest, by właściwie zaplanować oświetlenie w budynku, gdyż od tego uzależniony jest komfort jego użytkowników.
Oświetlenie w Twoim domu
Oprawcowane przez: Elneo
Treści źródłowe: Elneo

Zatroszczmy się o najdrobniejszy element przy urządzaniu naszego domu

Warto powiedzieć, że dzisiaj niesamowicie wiele wagi przywiązuje się do tego, jak wiele prądu wykorzystujemy. Im jest go więcej, tym bez wątpienia większe będą nasze rachunki, a co się z tym wiąże, tym mniej będziemy z tego wszystkiego zadowoleni. Na szczęście jak się okazuje mamy szanse dzisiaj użyć z możliwości, które pozwolą nam na znaczne obniżenie swoich rachunków i równocześnie także mamy szanse sobie zezwolić na piękne lampy, które ze spokojem będą do zakupienia na naszą kieszeń.
lampa stołowa
Oprawcowane przez: Quadre Design
Treści źródłowe: http://www.quadre.pl

Jeżeli w tej chwili jesteś w trakcie wykańczania swojego jednorodzinnego doku, warto zaczerpnąć odrobinę informacji na temat elektryczności i innowacyjnych możliwości oświetlenia.

Marzeniem każdej zwyczajnej rodziny zostaje posiadanie własnego - mniejszego, albo większego zakątka, własnej inwestycji - nie tylko po to, żeby uzyskać trochę usatysfakcjonowania, lecz żeby czuć, że posiadamy punkt, w którym mamy możliwość wypocząć i wyciszyć się, zaznawać odpoczynku. Wiele dorosłych małżonków aktywnych zawodowo wybiera budowę domu jednorodzinnego. Specjaliści podpowiadają często, jak bardzo kluczowym aspektem każdej budowy jest sprawa prądu elektrycznego.
landszaft - wnętrze
Oprawcowane przez: anita kluska
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Różnorodne ułatwienia jakie zdarzają się nam w życiu codziennym bywają wynikiem pracy dużej liczby producentów

Nie odnajdziemy takiej branży, która nie wprowadzałaby bardziej doskonalszych rozwiązań ponad te, którymi na ten czas dysponujemy.


Różnorodne ułatwienia jakie zdarzają się nam w życiu codziennym bywają wynikiem pracy dużej liczby producentów

Kompletnie tak samo sprawa ma się jeśli chodzi o wytwórców osprzętu elektrycznego.
Regały magazynowe

Jak istotnym jest oświetlenie składów

Podług ankiet w 41 procentach wypadków oświetlenie to największy koszt w stałych kosztach utrzymania składów w przedsiębiorstwie. W przeciągu minionych pięciu lat koszt energii wzrósł o ponad 39 % i dalej będzie wzrastać. Konieczność uzyskania stosownego poziomu oświetlenia oraz szereg norm mających związek z wymogami dla miejsc pracy i opraw oświetleniowych, wywołują, że oświetlenie dla hal magazynowych w żadnym razie nie może być przypadkowe.
halogeny LED
Oprawcowane przez: Stephan Ridgway
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Gdzie najbardziej pasują diody led? W jakich miejscach to oświetlenie sprawdza się najlepiej?

Żarówki led w ostatnim okresie są coraz bardziej powszechne. Wiele osób i środowisk przeprowadza ożywione dyskusje, w jakich najistotniejszym punktem jest kwestia ich skuteczności. Wielu również się myśli nad tym, gdzie najbardziej korzystnie je stosować.
droga asfaltowa
Oprawcowane przez: Patrick Feller
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

O czy trzeba pamiętać aby zadbać o szczególne bezpieczeństwo na drogach?

Komfort kierowców niewątpliwie ma wpływ na bezpieczeństwo na naszych drogach. Kupując samochód wypada skupić się zarówno na jego wyglądzie oraz możliwościach, ale też na standardach, mających zapewnić nam poczucie pełnego bezpieczeństwa. Spore znaczenie dla zmniejszenia częstotliwości wypadów mają też naturalnie warunki, jakie czekają na nas na drogach, a jak wiemy z reguły pozostawiają one sporo do życzenia.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.