Ogrzewanie
Model TUBUS
Oprawcowane przez: Jacek Świderski
Treści źródłowe: Jacek Świderski

piece Defro – doskonałe urządzenia do każdego domu i mieszkania

Firma Defro dzięki wieloletniemu doświadczeniu pomaga utrzymać ciepło w wielu polskich domach. Ich piece pozwalają oszczędzić pieniądze a dodatkowo na zyskanie satysfakcji korzystania. Poniżej podano wybrane modele z oferty owej marki.
Grzejnik dekoracyjny Purmo Kos wyposażony w głowicę termostatyczną.
Oprawcowane przez: Purmo
Treści źródłowe: Purmo

Jaki sposób ogrzewania domów i mieszkań najlepiej wybrać?

Zimy w Polsce może nie należą do bardzo mroźnych, ale nawet jak będą łagodniejsze to bez odpowiedniego ogrzewania w domu się nie obejdzie. Metod na to jest co przynajmniej parę, a na to, który wybrać, wpływa wiele czynników.
Grzejniki
Oprawcowane przez: Instal-Projekt
Treści źródłowe: Instal-Projekt

Defro – rekomendowane piece super jakości

Firma Defro to polska firma działająca na rynkach międzynarodowych. Przedsiębiorstwo trudni się produkcją kotłów. Nazwa przedsiębiorstwa jest kojarzona z niezwykłą trwałością ich produktów. Dla firmy najważniejsza jest rzetelność, ale i wyjątkowe desenie swoich towarów, co pozwala na traktowanie urządzeń grzewczych nie tylko w wymiarze praktycznym.

pompa ciepła - efektywne ogrzewanie domu!

Nanoterm to przedsiębiorstwo, która zajmuje się montowaniem systemów pomp cieplnych, a także systemów chłodniczych i grzewczych – ogrzewanie podłogowe.

Jeżeli lubisz ciepło i chcesz zainstalować ogrzewanie podłogowe
obowiązkowo przeczytaj ten tekst

ogrzewanie podłogowe
Oprawcowane przez: DEVI, Grupa Danfoss
Treści źródłowe: DEVI, Grupa Danfoss
Jesteś zmarzluchem? Uwielbiasz, gdy w twym domu jest ciepło i przyjemnie? Zobacz, jakie wady i zalety ma ogrzewanie podłogowe. Ogrzewanie podłogowe idealnie sprawdza się w pomieszczeniach, w których przebywamy od czasu do czasu. Z jakiego względu? Ponieważ to, co wyróżnia ogrzewanie podłogowe, to jego spora bezwładność cieplna. Co to dokładnie znaczy w praktyce?
grzejnik elektryczny
Oprawcowane przez: Wolfgang Lonien
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Wielorakość modeli kaloryferów u producentów

Grzejniki rurkowe, to naścienne sprzęty przeznaczone do montażu w łazienkach. Są nadzwyczaj niewydajne, nie tylko nagrzewają, ale na skutek swej konstrukcji zezwalają na też suszenie ręczników, czy bielizny. Tworzą niezbędne akcesoria łazienki.
drewno
Oprawcowane przez: Tim Parkinson
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Gdzie mamy szansę wybrać opał do kominka po atrakcyjnych cenach?

Osoby posiadające własny dom najczęściej mają w nim instalację kominową, która zapewnia preferowaną temperaturę powietrza. Najczęściej występuje on łącznie z pozostałymi formami ogrzewania. W takiej sytuacji bardzo znamienne jest, aby zagwarantować sobie odpowiednie ilości drewna na opał, sprzedawanego w jak najkorzystniejszej cenie.
dach płaski
Oprawcowane przez: Matt Brown
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Osuszacze powietrza - który zakupić?

Nazbyt wysoka wilgoć to problem, jaki spędza sen z powiek wielu lokatorom. Wilgotne ściany mogą być przyczyną powstawania pleśni oraz grzybów. Wilgotne Mury to też podwyższone koszta ogrzewania, nieprzyjemny zapach czy opóźnienia w pracach remontowych.


Osuszacze powietrza - który zakupić?

Często najprostszym rozwiązaniem jest Kupno osuszaczy .
Domek
Oprawcowane przez: Dave Conner
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Ociepl własny dom na zimę, tanio i skutecznie

Każdy z nas pragnąłby posiadać swój własny dom, w którym nie potrzebowalibyśmy obawiać się sąsiadów zza ściany. Jednak wiele osób obawia się znacznych kosztów ogrzewania, w momencie gdy z każdej strony otacza nas zimne powietrze.
serwis
Oprawcowane przez: Yosuke Watanabe
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

W co warto byłoby inwestować, gdy musimy zrobić ocieplenie dachu?

Jeżeli denerwuje Cię dobiegający z ulicy zgiełk, który nie pozwala ci w spokoju się przespać po dniu, który spędziłaś w biurze, to czas pomyśleć o wyjściu, które może rozwiązać tego typu kłopot raz na zawsze.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.