Pokój
łazienka
Oprawcowane przez: Carl Mattone
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Perfekcyjne wyposażenie łazienek hotelowych - co powinno się w nim odnaleźć?

Wyposażenie hotelu często oddziałuje na to, czy goście drugi raz zatrzymają się w danym miejscu. To normalne, iż wynajmując pokój w hotelu chcemy skorzystać z wygodnych łóżek, zadbanej pościeli czy dobrze wyposażonej łazienki.
Czarna kanapa
Oprawcowane przez: Steve Parker
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Urządź swój salon z wykorzystaniem popularnych oraz trwałych mebli skórzanych

Salon jest pomieszczeniem, jakiemu większość gospodyń poświęca mnóstwo uwagi. Łączy się to z tym, że jest to najbardziej reprezentacyjny pokój w całym mieszkaniu, akurat tutaj podejmuje się odwiedzających mieszkanie gości oraz chce się, by wzbudzał on zachwyt swoim projektem.
Świecznik ostrokrzew z kolekcji ku czci Karen Blixen
Oprawcowane przez: Rosendahl
Treści źródłowe: www.smakprostoty.pl

W jaki sposób bez zbędnych wydatków odmienić wnętrza na wiosnę?

Za chwilę wiosna zapuka do naszych domów. Przyszła więc pora na wiosenne dodatki i metamorfozę wnętrz. Żegnamy się z szarością panującą w mieszkaniach i wprowadzamy do wystroju wnętrz świeży powiew wiosny. Radzimy jak w parę chwil odmienić swój dom na wiosnę.
detektyw
Oprawcowane przez: Martin @pokipsie Rechsteiner
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Gra, jaka jest wciągająca i ma coraz więcej zwolenników w Polsce. Czy wiedziałbyś jak wyjść z zamkniętego pokoju, w którym pełno niewiadomych?

wiele rzeczy zdaje się proste. Trafiasz po prostu do pokoju, w którym znajduje się pełno intrygujących przedmiotów. Ty i Twoi znajomi macie kilkadziesiąt minut, żeby wydostać się z tego miejsca. Nie jest to łatwe, bo by to zrobić musisz rozwiązać kilka szarad, przydatna też jest zręczność i umiejętność logicznego myślenia. Czas płynie, a Ty nie masz żadnych pomocy, jedynie co masz to Twoja głowa i to, na co wpadniesz. Poznaj escape room.
projekty małych domów
Oprawcowane przez: Bitterroot
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Jak niskim kosztem zbudować funkcjonalny dom? Projekty małych domów sprawdzonym rozwiązaniem

Dzisiejsze rodziny nie chcą dużych domów, które do tego są często nieopłacalne w utrzymaniu. Dzisiejsze rodziny interesuje funkcjonalizm i oszczędność. Nowoczesne budownictwo a także współczesne technologie umożliwiają obecnie spełnić te oczekiwania.
bukowe osiedle
Treści źródłowe: PSG Developer

Czy opłaca się zakupić nowe mieszkanie w dużej miejscowości w Polsce?

Znakomita liczba zakupujących mieszkania w Polsce myśli zwłaszcza o rynku pierwotnym jako jednym słusznym wyborze. I w rzeczy samej, rynek nowych mieszkań w kraju nad Wisłą ma się całkiem nieźle i każdego roku sprzedawanych jest pokaźna liczba nowo powstałych lokali.


Czy opłaca się zakupić nowe mieszkanie w dużej miejscowości w Polsce?

Szczególną popularnością cieszą się nowe mieszkania w większych miastach w Polsce.
sypialnia
Oprawcowane przez: LilyRose97
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Czy mocniej opłaca się nabyć łóżko piętrowe czy klasyczne do pokoiku dziecięcego?

Jak w każdej branży, również w branży meblarskiej panuje przesyt i duża konkurencja. Jeżeli chce się o tym przekonać, wystarczy wpisać w wyszukiwarkę frazy: łożka czy kanapy, aby trafić na przesyt wyrobów. Szukając łóżka do pokoju dla dzieci nie ma się łatwego zadania. Wiele dobrych i sprawdzonych biznesów oferuje mocno dobre wyroby. Sprawdzenie podanej firmy jest dziś prostsze niż wcześniej, dlatego że wystarczy wpisać w wyszukiwarce jej nazwę i można na forach poczytać o niej opinie.
Remont budynku
Oprawcowane przez: specialoperations
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Może czas na remont?

Czas remontów wiosną, rozkwita niczym liście na drzewach. Wiele osób odkłada naprawy, zmianę wystroju wnętrza w domu oraz pełne remonty mieszkania lub domu właśnie na czas, kiedy będzie ciepło. Wtedy wszystko robi się wygodniej i łatwiej, ponieważ można mieć nadzieję, że ewentualne malowane rzeczy będą szybciej wysychały i tym samym remont nie zajmie kilku tygodni.
inteligentny hotel
Oprawcowane przez: Comrade King
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

O jakich sprawach pamiętać gdy projektujemy hotel? Jakiego rodzaju powinno się znaleźć tam wyposażenie? Od jakich kwestii jest to zależne?

Hotel musi kojarzyć się z wygodą oraz pełną funkcjonalnością. Dodatkowo jak jest zlokalizowany w idealnym miejscu, to na pewno zyskuje na lepszej ocenie. Każdy hotel musi być tak zaprojektowany, żebyśmy po przekroczeniu jego progów byli zachwyceni, lub chociaż czuli zadowolenie z tego, co widzimy.
mieszkanie - fotografia
Oprawcowane przez: You Tube - Tomasz Szafarek
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Jak wybrać drzwi wewnętrzne? Kilka praktycznych porad.

Przy aranżowaniu oraz robieniu remontu mieszkań dość często pragniemy zmienić oprawę przez zmianę koloru ścian, wyposażenia czy też nawet zakup nowych drzwi. To ostatnie nie jest wcale takie łatwe do wykonania - drzwi pokojowe dość ciężko wyszukać tak by były uniwersalne a także pasowały do każdego wystroju.
1 2 3
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.