Wysoko mocne i trwałe pustaki budowlane porotherm

Powracającym tematem złączonym z budowaniem jest odszukanie sposobu na zapewnienie jakości wiedzionych robót murarskich. Większa część z nich nastręcza nie tylko specjalistycznej wiedzy technicznej, ale również konkretnych zdolności użytecznych murarzy. Ma to związek ze kompleksowością zagadnień budowlanych i technicznych powstających z przeznaczenia różnych surowców i ich obustronnych zależności.
System Porotherm DRYFIX
Oprawcowane przez: Wienerberger.
Treści źródłowe: Wienerberger.
Pustaki Porotherm są odporne i trwałe. Można z nich utworzyć wszelkie odmiany ścian. Pustak - https://wienerberger.pl/informacje/monta%C5%BC-w-%C5%9Bcianach-porotherm - Porotherm absolutnie przydaje się do utworzenia wewnętrznych ścian działowych. Z kolei pustaki o największych przekrojach mogą być wykorzystywane do konstrukcji jednowarstwowych ścian zewnętrznych, bez ponadplanowego docieplenia. Wszelkie oferowane ceramiczne pustaki ścienne charakteryzują się nadzwyczaj właściwymi cechami termoizolacyjnymi, także akustycznymi.

W wolnej chwili

Porotherm dryfix perfekcyjny do budowy budynków

budowa tarasu
Oprawcowane przez: Zehnder
Treści źródłowe: Zehnder
To, ile czasu minie od rozpoczęcia budowy do wprowadzenia się do domu zależy w dużej mierze od tworzyw, z których zdecydujemy się budować. Dzięki murowaniu w systemie porotherm dryfix można zaoszczędzić do kilku tygodni pracy. Ceramika to materiał, który był wykorzystywany prawie od samego początku istnienia dziedzictwa kulturowego.


Struktura ceramicznych pustaków Porotherm nie tylko maksymalnie ułatwia realizacja prac murarskich, lecz za sprawą swej kompletności w znacznym stopniu je przyspiesza. Do rodziny pustaków Porotherm należy osiem różnorodnych wersji pustaków, w tym połówkowe i narożnikowe. Wśród nich odnajdują się dwa zaopatrzone w tzw. kieszenie. Stosuje się je przy murowaniu przepustów na okna i drzwi. Kieszenie zapełnia się wtenczas specjalną izolacją cieplną.

Subtelność pustaków Porotherm pozwala na wygodę przeznaczenia podczas murowania niezwykle drobnej spoiny i nakładanie zaprawy za pomocą osobliwego wałka. W dużym stopniu ożywia to robotę w porównaniu z szablonową techniką murarską. Pustak (www.wienerberger.pl/informacje/%C5%9Bciany-ceramiczne-porotherm-jaki-typ-%C5%9Bciany-wybra%C4%87) ceramiczny wygładzany umożliwia wznoszenie energooszczędnych murów i pomniejsza do minimum niebezpieczeństwo powstawania mostków cieplnych.


Jednowarstwowa ściana Porotherm AKU
Oprawcowane przez: Eskadra Publica
Treści źródłowe: Eskadra Publica
Obszerny format pustaków Porotherm umożliwia wymurować ścianę w błyskawicznym tempie. Średnica pustaków została zaprojektowana tak, żeby mur konstrukcyjny był równocześnie warstwą termoizolacyjną. Jedna powłoka i szczególnie bezproblemowa technologia murowania zmniejszają okres i koszty poprowadzenia budowy. Zastosowanie układu Porotherm, umożliwia w pełni zadowolić przewidywania inwestorów.
20-06-2018
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.