Prawidłowo zaplanowana i zamontowana instalacja tryskaczowa

Projektowanie instalacji wymaga nie tylko głębokiej wiedzy światowych norm, ale również stosowanie zasad właściwej praktyki technicznej. Tryskacz stanowi dyszę zamkniętą modułem termoczułym.


Reguła działania polega na rozpadzie fragmentu termoczułego pod działaniem temperatury powstającej w czasie pożaru, otwarciu dyszy i wypływie wody.


dom - odbitka
Oprawcowane przez: Karen Eliot
Treści źródłowe: http://www.flickr.com


W wolnej chwili

Farmy fotowoltaiczne - by było bardziej ekologicznie

artykuły biurowe
Oprawcowane przez: Travis Wise
Treści źródłowe: http://www.flickr.com
Świat jest coraz mocniej zanieczyszczony, oddajemy do atmosfery niebezpiecznie substancje, trujemy wody, glebę. Wiele ludzi, jacy żyją obecnie na ziemi produkuje miliony ton śmieci.


Instalacje tryskaczowe instalacje tryskaczowe są nadzwyczaj efektywne dzięki użyciu wody jako środka gaśniczego. Woda, jak żadna inna ciecz posiada zdolność do wchłaniania obszernych ilości ciepła. Woda była, jest i pewnie będzie przez najbliższe lata najtańszym i najłatwiej osiągalnym środkiem gaśniczym. Nie trzeba natomiast nie pamiętać, że woda nie może być stosowana do gaszenia wszystkich pożarów, problem ten dotyczy wszystkich specyfików gaśniczych.


stal - rzut
Oprawcowane przez: E. Dronkert
Treści źródłowe: http://www.flickr.com


Dobrze zaplanowana i zamontowana instalacja tryskaczowa jest w stanie długo i prawidłowo służyć pod warunkiem właściwej pielęgnacji, zgodnej ze światowymi normami.

Czy nasz post zainteresował Cię na tyle, że chcesz więcej? Więc po następne informacje zapraszamy do tego linku. Tam znajduje się kluczowy artykuł (https://sklep.betaret.pl/pl/c/Silniki-hydrauliczne/16).

Dokładnie prowadzone przeglądy zezwalają także na istotne rozszerzenie czasu użytkowania. Przy odpowiednio przeprowadzanych działaniach eksploatacyjnych, wraz z upływem czasu efektywność urządzeń tryskaczowych wcale nie maleje.


Zgodnie z polskimi zarządzeniami w budynkach produkcyjnych, także magazynowych, w celu nieograniczania średnic strefy pożarowej i zachowania odpowiedniej klasy wytrzymałości pożarowej budynku, nieodzowne jest wspólne wdrożenie tryskaczy, oraz samoczynnych urządzeń oddymiających. Taką gwarancją jest wykonywanie i kontrolowanie jakiegokolwiek z etapów przez osoby posiadające porządną w tym zakresie wiedzę.
18-02-2020
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.