Kuchnia marzeń - zatroszcz się o najważniejsze pomieszczenie w Twym mieszkaniu

Oglądaliście kiedyś program „House Doctor” o tym, jak przygotować dom na sprzedaż? Prowadząca go projektantka Ann Maurice ma swoje sposoby. Oczywiście proponuje to i owo przemalować, dostawić oryginalny mebelek. Szczególnie dużo czasu przeznacza mimo to na kuchnię. Drobny lifting , a cena nieruchomości podnosi się nawet o dziesięć procent.
Nieraz spotkaliśmy się z opinią, iż kuchnia to serce domu. I Ann pokazuje, że to trafne spostrzeżenie, wszak to tutaj na ogół gromadzi się pozytywna energia i sprzyjająca długim rozmowom atmosfera.

Dekoracje kuchenne
Oprawcowane przez: Danny Bollinger
Treści źródłowe: http://www.flickr.com
Kuchnia to przede wszystkim meble, które w szczególności podkreślają jej charakter. Na które meble się zdecydować? Faktem jest, iż, każdy z nas może udać się do sklepu i zakupić gotowe elementy, jednak aby odczuć większą przyjemność z powodu brania udziału w aranżacji i powstawaniu mebli kuchennych, wybierzmy meble kuchenne na wymiar Wrocław. Tego typu rozwiązanie jest co prawda, nieco droższe, ale na miarę skrojone na nasze wymagania. W końcowym efekcie będzie nam dane zobaczyć znakomicie spożytkowany każdy kąt czy lukę. Nie będziemy musieli zastanawiać się, czy dana szafka znajdzie swoje miejsce pomiędzy kuchenką a zlewozmywakiem.


W wolnej chwili

Kuchnia marzeń - zadbaj o najważniejsze pomieszczenie w Twoim domu

Oprawcowane przez: Mebel Rust
Kiedy masz w planach odnowienie swojego domu i już zacząłeś się zastanawiać, skąd wziąć do niego nowe meble, bez wątpienia zastanawiałeś się również nad tym, czy nie sprawić sobie mebli na wymiar. Wbrew pozorom okazuje się, że nie jest to w ogóle tak kosztowne rozwiązanie jak mogłoby się wydawać na pierwszy rzut oka. Jeśli masz pokoje o niestandardowych wymiarach, wtedy zamówienie mebli na wymiar na pewno będzie tańsze niż dla przykładu obcinanie mebli, które kupisz. Jeżeli masz tylko taką alternatywę, wówczas bez wątpienia lepiej będzie od razu zdecydować się na zrobienie mebli na zamówienie.


Należałoby ujrzeć ożywienie Ann, gdy podczas prac ujawnia ukryty pod kilkoma warstwami farby piękny dąb na frontach szafek. Każe drewno oczyścić, zabejcować i zabezpieczyć. Uważa, że naturalne materiały są najlepsze i w nieskończoność można je odrestaurowywać! W związku z tym warto zdecydować się na drewno w kuchni.

Kuchnia tradycyjna lub utrzymana w sielskim stylu to klimat ciepły i przytulny (więcej informacji). Dominują w niej drewniane szafki, jako materiał naturalny oraz przedmioty, opowiadające nam swoją historię oraz towarzyszące rodzinie na przestrzeni lat. W takim wnętrzu nawet czas wolniej umyka i na pewno poświęcimy chwilę na zakosztowanie przysmaków domowej kuchni.
Jeżeli jednak preferujemy bardziej idące z duchem czasu rozwiązania, wybierzmy kuchnie na wymiar w jak najprostszej formie. Istnieją osoby, które w związku z trybem życia jak i niechęci do sztuki kulinarnej idealnie funkcjonują między minimalistycznym wystrojem wnętrza oraz jednolitymi, gładkimi drzwiczkami szafek. Kuchnia (zobacz https://emmi.pl/realizacje/zabudowy-kuchenne) w stylu minimalistyczny to proste, ale perfekcyjne rozwiązanie dla każdego!

O pozostałych rodzajach mebli przeczytasz pod tym linkiem.
03-12-2019
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.