Które farby wybrać, gdy odnawiamy swój dom?

Jesień to dla wielu osób dosyć trudny okres. Coraz krótsze dni, spadające z drzew liście, słupki rtęci szybujące w dół, desczowa pogoda za oknem sprzyjają depresji.
Rodzi się pytanie: jak poprawić sobie humor?


w parku
Oprawcowane przez: Mark Kent
Treści źródłowe: http://www.flickr.com


odkurzanie
Oprawcowane przez: Travis Wise
Treści źródłowe: http://www.flickr.com


Ile osób, tyle „metod” na walkę z chandrą. Jedni spędzają wieczór przed telewizorem z pudełkiem czekoladek w ręku i oglądają komedie, drudzy mają nieco mniej standardowe środki. Decydują się na odświeżenie mieszkania. Na półkach marketów budowlanych widać multum wielorakich puszek z farbami. Bogactwo dostępnych możliwości nierzadko przyprawia wrecz zawrót głowy stając się solą w oku dla sporej części klientów. Który kolor wybrać? Ulec obowiązującym trendom czy kierować? się własnymi preferencjami? Możemy puścić wodze fantazji i stworzyć upragnioną barwę na własną rękę. Aby osiągnąć oczekiwany efekt wystarczy dodać do tzw. bazy właściwe pigmenty do farb (polecamy mieszalnik do farb). To proste, ekonomiczne rozwiązanie, dzięki któremu uzyskamy niepowtarzalny kolor ścian. A jak odnowić powierzchnie drewniane w naszych „czterech kątów”? „Drugie życie” niemodnym meblom zapewni niewątpliwie śnieżka do drewna. Warto zakupić emalię olejno-ftalową. Czemu tak się dzieje? Powodów jest przynajmniej kilka.
Charakteryzuje ją trudno zapalna powłoka oraz bardzo duża odporność na czynniki atmosferyczne. Ponadto jest niezmiernie wydajna. Ma żywe kolory i dobrze kryje.
10-09-2019
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.