W każdym domu musimy zatroszczyć się o piękną oprawę okien – kotary albo firanki sprawią, że każde pomieszczenie nabierze jasności

Każda kobieta lubi, kiedy jej domostwo bywa prezentacją wyszukanego stylu oraz elegancji. Piękna kanapa, nowoczesne meble w kuchni oraz wiele innych rzeczy świadczą o udanym designie.

naprawy

Autor: minniemouseaunt
Źródło: http://www.flickr.com
Jednak nie możemy zapominać o oprawie okien.

Jeśli pragniemy, aby w naszych oknach były firanki lub zasłony, to rzecz jasna mamy do tego prawo. Jednak ostatnimi czasy latach produktem sezonu wydają się być rolety. Posiadają różne barwy i dlatego rewelacyjnie mogą się komponować z odcieniem ścian i mebli. Oprócz tego, nie musimy ich prać – to ogromna wartość. Nowinką, która robi furorę na naszym rynku, są rolety dzień-noc, które pomagają nam kierować tym jak wiele słońca wpadnie do pomieszczenia. Jest to idealne wyjście, gdyż w nocy mamy w sypialni ciemno, a w upalne, letnie popołudnia, ograniczamy wpadanie do pokoju zbyt licznych promieni słonecznych. Rolety zwykle mocowane są do ościeżnicy.
zabawa z dzieckiem

Autor: Donnie Ray Jones
Źródło: http://www.flickr.com
Identycznie modne bywają żaluzje. Istnieją w sprzedaży już od dawna, ale nadal są unowocześniane. Możemy kupić żaluzje w wielu barwach. Są nawet takie, które są wykonane z drewna. Żaluzje mogą być pionowe i poziome. Pionowe stosunkowo często kupowane są do firm, gdzie kontrola światła także jest niezwykle potrzebna. Szczególnie jeśli pracownicy siedzą przy monitorach. żaluzje zazwyczaj przykręca się do ściany.

Większość sklepów, które sprzedają żaluzje (żaluzje aluminiowe warszawa) i rolety, daje także możliwość instalacji. Specjaliści zrobią to szybciej niż my i na pewno efekt będzie bardziej zadowalający.