Nauka nigdy nie była Twoją pasją, ani tym bardziej dobrą stroną

Nie lubiłeś zakuwać i robiłeś to wyłącznie wówczas, kiedy rodzice przymusili Cię do tego. Bardzo często słyszałeś, iż jeśli się nie zmienisz, to nic w życiu nie osiągniesz, ponieważ bez szkoły i właściwego wykształcenia się nie przebijesz.

Pomimo sprzeciwów rodziców nie poszedłeś do szkoły średniej, rozpocząłeś zawodową, bo Ty swój plan na życie już miałeś sprecyzowany.
Co pozostało z tych prognoz rodziców? Tak naprawdę to nic się nie sprawdziło. Postawiłeś na swoim, bo Twoją pasją od zawsze była stolarka. Teraz posiadasz już swój warsztat stolarski, a Twoje wyroby są wręcz nabywane od ręki. Pokazałeś swoim klientom, iż Twoja stolarka to szczególnie bardzo wysoka jakość.

Sądzisz, że potrzebny będzie Ci bieżący tekst (http://ogrodzenia-betonowe.waw.pl/) na ów trudny temat? Śpieszymy z pomocą – dodatkowe wiadomości znajdziesz na naszej kolejnej witrynie.

Na fuszerkę ani razu sobie nie pozwoliłeś i z tego powodu Twoi klienci tak ochoczo do Ciebie wracają . Co posiadasz w swojej ofercie? Głównie postawiłeś na drewniane parapety i blaty meblowe. To jednakże nie cała stolarka, którą proponujesz klientom, bo oni pragnęli więcej. Od pewnego czasu zatem z powodzeniem produkujesz na zamówienie również drewniane schody i meble na wymiar. Na swoim koncie masz już nawet też komody i ławy – Twoja stolarka to wszystko to, czego klienci zapragną. Twoja pasja zagwarantowała Ci nie wyłącznie zadowolenie z wykonywanej pracy, ale też należy dodać, że także sukces finansowy.

możliwości

Autor: Dennis Hamilton
Źródło: http://www.flickr.com
Twój przykład najlepiej pokazuje, iż nie każdy jeden musi być doskonale wykształcony.

Często starczą po prostu predyspozycje do określonego zawodu, by móc się cieszyć sukcesem. Tobie trzeba pogratulować, iż postawiłeś na swoim.