W jaki sposób zakupić dobrą i oszczędną myjkę cisnieniową?

Jeżeli posiadasz swój dom z garażem, w jakim dodatkowo jest co najmniej jeden samochód, to prędzej lub później dotrzesz do wniosku, że zdecydowanie korzystniej będzie przenieść sprawę mycia samochodu ze specjalnych myjni prosto na swoje podwórko.

To jest znacznie łatwiejsze a przy umiejętnym użyciu ciśnienia wody, mogłoby w szerszej perspektywie okazać się nawet mniej kosztowne.
wywóz odpadów

Autor: Arvell Dorsey Jr.
Źródło: http://www.flickr.com
Warto wiedzieć, że w wypadku stosowania tego typu produktu jak myjki ciśnieniowe, zużycie wody utrzymuje się na szczeblu ok. 400 litów na 1h pracy, w czasie gdy zwykły wąż do ogrodu wykorzystuje jej parę razy więcej – aż ok. 3000 l na godzinę. Jednak naturalnie wszystko zależy od sposobu, w który korzystamy z tych urządzeń. W obu można regulować nie tylko okres użycia cieczy, ale także ciśnienie za pomocą jakiego realizujemy określone prace. W przypadku myjek do zastosowań domowych, wystarczy zakupić myjkę, która wytwarza ciśnienie do 150 barów. Jeśli jednak mieszkamy w jakimś miejscu na uboczu dużych miast, gdzie nie brakuje nie ubitych dróg, warto pomyśleć nad zakupem nieco mocniejszej myjki – takiej, która działa przy ciśnieniu od 150 do 400 barów.
W momencie nabywania myjki powinniśmy zwrócić uwagę przede wszystkim na: efektywność pompy, ciśnienie, maksymalną temperaturę wody doprowadzanej do narzędzia i długość kabla zasilającego, wymiary i ciężar myjki. Istotne jest także jej wyposażenie pomocnicze w np.

Jeżeli przedstawiana w tym serwisie kwestia jest według Ciebie interesująca, to ponadto sprawdź też inne warte zerknięcia artykuły!

części zamienne.

Przykładowo czy w zestawie mamy dodatkowe szczotki, czy trzeba je dokupić? Jak długi jest kabel zasilający oraz jak znaczny jest wąż doprowadzający wodę? Czy producent zaoferował kilka końcówek czy może mamy końcówkę wielofunkcyjną?