Okna to wyzwanie dla każdej gospodyni

To jasne, nie tylko z tej przyczyny, że na okrągło należy je pucować, aby pozostawały czyste i przejrzyste. Okna posiadają jeszcze inny wymiar dla pań.

Jaki? Upiększający.
rolety

Autor: OknoPlus
Źródło: OknoPlus
Ani jeden z mężczyzn na pewno nie wykazałby się taką kreatywnością w wyborze firan i zasłon czy ich upinaniu tak jak potrafią to dziewczęta. Tutaj blokuje je tylko ich kreatywność, a ta ciągle pracuje na najwyższych obrotach. Jedne z kobiet albo podpatrują okna przyjaciółek, albo same próbują tworzyć niezwykłe fasony firan a także zasłon. Na tym jednak sprawa okien się nie kończy. Firanki firankami, ale do zasłon a także dywanu należałoby ponadto nabyć odpowiednie rolety. Naturalnie nie mogą być przypadkowe, ponieważ muszą one stanowić zwartą całość. Nie dziwcie się zatem panowie, że kiedy Wasza żona kupi nowe zasłony, za chwilę będzie Wam mówiła, że trzeba dokupić nowe rolety. Nieważne, że dotychczasowe są kompletnie sprawne. To przecież nic nie znaczy. Kolor rolety – jesteśmy tutaj – musi być obowiązkowo dopasowany do koloru nowych zasłon i już. Nie mają sensu jakiekolwiek dyskusje w tym punkcie – korzystniej będzie dla Was, jeżeli od od ręki wybierzecie się kochani panowie do sklepu i zakupicie dokładnie taką, jaką nakazały żony.
Okna domu to zdecydowanie rewir pań i nie można tutaj oczekiwać na żadne ustępstwa.

Wam panowie pozostaje jedynie się z tym pogodzić. Ci długoletni stażem wiedzą, iż z upartością partnerek nie powinno się walczyć. Tak czy siak i tak postawią na swoim i już.