W jaki sposób zadbać o brodę – sporo sposobów wyczytasz w tym artykule.

Wytworny mężczyzna powinien umieć dbać o swoje owłosienie. Mycie, układanie i strzyżenie, to tylko cząstka zabiegów. Trzeba również sięgnąć po wosk do wąsów i olejek, albo balsam do brody.
Stylizacja zarostu potrzebuje wielu zabiegów, ażeby mężczyzna nie miał wyglądu jak Tarzan.

Aby móc go jakoś wystylizować nie obejdzie się bez strzyżarki, czy też trymera, czy nawet maszynki jednorazowej.
podróż

Autor: Farouk Systems

Stosownym wyjściem dla pana o kwadratowej buzi jest taka stylizacja, która zrówna te cechy. Jest możliwość ten wynik osiągnąć na różne rozwiązania. Przede wszystkim należy starać się po bokach przyciąć krótko, a na policzkach nieco dłużej. To przyniesie wynik wydłużenia twarzy. Przy układzie twarzy trójkątnej odpowiednią alternatywą okaże się wyzerowanie policzków, które ze względu na układ twarzy są na ogół za mocno uwydatnienie – oceń nasz profil .

Czy masz pytania odnośnie do opisywanej kwestii? Jeżeli tak, to kliknij tutaj i poznaj informacje na prezentowane zapytanie – z pewnością okażą się one niesamowicie ciekawe.

Nadzwyczaj istotne jest w tym wypadku, aby boki pozostały nie wygolone i dość pewnie uwydatnione.

Skoro mężczyzna postanowi nosić zarost, musi o niego dbać. Dziko narastający zarost nie przystoi eleganckiemu panu. Wosk ogólnie zezwala ułożyć wąsa. Naturalnie włosy zarostu rosną w dół i szybko zaczynają docierać do ust. Powoduje to nieprzyjemne odczucie (Męskie Zacięcie – rekomendowana strona), wygląda nieładnie i do tego taki wąs błyskawicznie się brudzi.
Olejek do brody (przejrzyj ofertę ) jest nieco mniej popularny aniżeli wosk, natomiast świetnie się sprawdza przy pielęgnacji brody. Sprzyja nawilżeniu włosów i cery brody. Dzięki temu włosy się łagodnie świecą i w dotyku są jędrne. Najistotniejsze jest to, że odżywiona skóra przestaje świerzbić, a włosy przestają się tak skręcać i ciągnąć.
Olejek nakłada się wpierw na dłoń, a później rozciera go drugą dłonią.

Zaintrygował Cię ten artykuł? Jeżeli tak, to szybko sprawdź tutaj (https://www.zooglobe.pl/product-pol-25727-Farmina-N-D-Prime-Lamb-and-Blueberry-Adult-Mini-2-5kg-Jagniecina-z-jagodami-karma-bezzbozowa-dla-psow-doroslych-malych-ras.html) inne tego typu materiały – one także są wartościowe.

Potem wciera się olejek w głąb brody, do samej skóry. Dlatego że olejek ma natłuszczać i nawilżać, najprawidłowiej jest wykorzystywać go zaraz po kąpieli, czy też myciu brody, lecz dopiero na osuszone włosy. Większość olejków posiada szczególne aplikatory, jakie przydają im aptecznego charakteru.

Po tym zabiegu nadchodzi chwila na porządne czesanie zarostu. W pierwszej kolejności czeszemy wszystko pod włos, a następnie już z włosem i kreujemy bryłę brody. Dzięki temu rozczeszemy ją solidnie i na dodatek rozprowadzimy równo olejek.