Zainwestuj w innowacyjne rozwiązania w twoim punkcie noclegowym

Jeżeli prowadzisz hotel, określone rozwiązania są już standardem i powinieneś o tym wiedzieć. Niejednokrotnie nie są one takie kosztowne ale wręcz pozwalają na zaoszczędzenie wydatków.
Każdy szanowany przedsiębiorca śledzi wszelakie trendy pojawiające się na rynku wykonywanych przez niego dóbr.

karta hotelowa

Autor: Susanne Nilsson
Źródło: http://www.flickr.com
Podobnie rzecz ma się z hotelami. W dzisiejszych czasach karta hotelowa jest normą. Gość może otwierać za jej pośrednictwem swój pokój lecz nie tylko. Są jeszcze włączniki i wyłączniki światła a także prądu obsługiwane również kartą. Jest to na pewno rozwiązanie oszczędne, ponieważ w pustych pomieszczeniach nie ma niepotrzebnego zużycia prądu. Warto jest zdecydować się na włącznik podświetlony, by w ciemności klient nie miał problemu z jego lokalizacją.
Drzwi wewnętrznych RICHELIEU

Autor: www.invado.pl
Źródło: www.invado.pl
Są oczywiście zamki elektrozamki na karty hotelowe. Co ważne, ciężko je powielić, w przeciwieństwie do mechanicznego zamka. Tylko posiadacz karty może więc otworzyć określone drzwi do pokoju hotelowego. W przypadku kradzieży albo zgubienia karty starczy zablokować zamek konkretną kartą blokującą i wydać następną kartę. Poza tym dobrze wykonana karta hotelowa może mieć blokadę czasową, więc klient czy sprzątaczka będą mogli wejść do pokoju w określonym czasie. Następną istotną sprawą jest to, iż możemy wszelkie zdarzenia z wszystkich zamków odczytać za pomocą karty zbierającej i wprowadzić do komputera. Karta ta gwarantuje więc konieczny w branży komfort a także bezpieczeństwo.
Istnieje wiele modeli zamków otwieranych za pomocą karty.

Warto poszukać najdogodniejszych oraz korzystać z owych dogodnych rozwiązań. W każdej chwili możemy skonsultować pomysły z określoną, wytypowaną firmą. Dobrze jest jednak wiedzieć, iż karta hotelowa to dziś standard w poważanych obiektach.