Jakiego rodzaju pomysły będą przydatne w czasie urządzania łazienki? Co można zrobić z użyciem szkła hartowanego?

Aranżowanie domu to sprawa zajmująca. Tym bardziej remont w łazience jest czasochłonny. Natomiast decydując się na tak dużą zmianę, warto przemyśleć dobrze niektóre z rozwiązań, aby rezultat naszej pracy, był jak najlepszy.
Szczególnie jeśli mamy małą łazienkę, to powinniśmy postawić na lustra.

Optycznie powiększą one przestrzeń, co sprawi, iż taka łazienka wyda się większa. Gdy chodzi o lustra łazienkowe Wrocław z pewnością jest miastem, w jakim odnajdziemy ich duży Wybór . Pamiętajmy, iż wcale nie musimy poprzestać na jednym. Możemy przykładowo powiesić dwa na przeciwnych ścianach. Efekt będzie bardzo ciekawy.
Gdy chodzi o prysznic, to nie zawsze trzeba wybierać gotowy model wprost ze sklepu. Można zlecić zrobienie kabiny ze szkła hartowanego w tych wymiarach, które nam odpowiadają. Kiedy chodzi o zabudowy szklane Wrocław ma wiele miejsc, gdzie można je znaleźć. Możemy z nich zrobić ciekawą, w stylu minimalistyczną kabinę której brodzik będzie znajdował się w podłodze. www.da-bud.pl/oferta/lustra/
malowidło - dom

Autor: Isengardt
Źródło: http://www.flickr.com
Kiedy chodzi o szkło hartowane Wrocław to miejsce, w którym łatwo je dostaniemy. A można z niego wykonać wiele rzeczy do łazienki, nie samą kabinę (szkło hartowane we Wrocławiu). Może się pięknie prezentować również jako delikatna ścianka działowa, do zaakcentowania w łazience osobnych stref.

Trzeba wiedzieć, że do kupienia jest również takie szkło w wersji mlecznej, z tego względu jest to również fajna opcja choćby na wspomnianą już kabinę prysznicową. Na pewno opłaci się wypróbować takie rozwiązania we własnej łazience. Efekt może nas w pozytywny sposób zaskoczyć.