W jaki sposób wyekwipować łazienkę ogólnodostępną?

Oprzyrządowanie w toaletach publicznych, z uwagi na dużą intensywność ruchu, narażone jest na ryzyko losowego lub umyślnego uszkodzenia. Dlatego powinno ono cechować się szczególną wytrzymałością.

lampy owadobójcze

Autor: Andreas Trojak
Źródło: http://www.flickr.com
kafelki

Autor: Franc Gardiner
W tego typu punktach doskonale sprawdzą się sanitariaty skonstruowane z nierdzewnej stali. Dzięki należytej grubości stali a także trwałości konstrukcji, są one efektywną osłoną przed atakami wandalizmu. Do tego pozwalają nadać łazienkom ogólnodostępnym szczególny design – . Podstawowymi fragmentami zestawu sanitarnego montowanego w umywalniach ogólnodostępnych są; miska WC, umywalka oraz pisuar. W ofertach przedsiębiorstw dostępne są misy WC ze stali nierdzewnej. W asortymencie mamy modele tak podwieszane, jak także instalowane do posadzki. Misy WC podwieszane, dostosowane są do instalacji na wszystkich stelażach podściennych, powszechnie spotykanych na rynku wraz ze zbiornikami spłukującymi. Spłukiwanie może być obsługiwane przyciskiem czy w wersji automatycznej na fotokomórkę. Na atencję zasługują także umywalki z nierdzewnej stali, oferowane w odmianie prostokątnej, z otworem na armaturę czy w odmianie nablatowej, krągłej. W ofercie salonów występuje też suszarka do rąk z nierdzewnej stali – super lampy owadobójcze.
apartamentowiec

Autor: Belgravia Polska
Źródło: Belgravia Polska
Fragmentem, jakiego nie może zabraknąć w męskich toaletach publicznych, jest pisuar.

Pamiętaj, że wnikliwe opracowanie to często najcenniejsze źródło informacji? Tak jest i w niniejszym przypadku – kiedy klikniesz ten odnośnik, odkryjesz inne użyteczne wiadomości.

Pisuar z nierdzewnej stali, który podobnie jak w wyżej zaprezentowane miski WC, może być montowany na popularnych w handlu stelażach do pisuarów wraz z opłukiwaniem do wyboru: automatycznym lub mechanicznym.

Przedstawione sanitariaty instalowane są na ogół w wykonaniu ze stali szczotkowanej. Dostępne są jednakże także w wersji ze stali polerowanej.
Prócz tego wskazane jest łazienkę publiczną wyposażyć w akcesoria takie jak lampy owadobójcze.