Poszukujesz niebanalnej dekoracji do swojego domu? Obraz na szkle z pewnością ci się spodoba!

Każde pomieszczenie potrzebuje estetycznych dodatków, które nadadzą mu wyjątkowego klimatu oraz spowodują, że stanie się jeszcze bardziej eleganckie i modne. W postaci ozdób pożytkuje się płótna, figurki, różne bibeloty, a nawet ozdobne rośliny. Każdy z nas marzy jednak o doprawdy nieszablonowej dekoracji, dzięki której mieszkanie wyróżni się na tle innych. Taką niebanalną oraz piękną ozdobą mogą być obrazy na szkle.

Technologia druku na szkle gwarantuje piękne dekoracje do twojego domu

obrazy na szkle

Autor: Coram Polska
Źródło: Coram Polska
Obrazy są bardzo często stosowaną dekoracją ścian w naszych domach. Potrafią mieć bardzo różnorodną formę: popularne okazują się klasyczne obrazy, jak także haftowane kilimy bądź obrazy drukowane na płótnie – .

Nie ma co zwlekać, takie rzadkie okazje należy koniecznie wykorzystać, zatem nie czekaj i szybko sprawdź kompletną ofertę (http://www.sarakhman.pl/serwis-i-konserwacja/).

Ostatnimi czasy dużą renomę zyskały także obrazy na szkle, które ze wspaniałym efektem stosuje się w przeróżnych pomieszczeniach mieszkania. Obrazy drukowane na szkle mogą stanowić estetyczną i ciekawą dekorację salonu, lecz z równie pięknym efektem mogą być stosowane w kuchniach oraz łazienkach. W kuchniach obrazy na szkle najczęściej montowane są pomiędzy szafkami kuchennymi, gdzie wypierają klasyczne płytki ceramiczne. Wykorzystanie odpowiedniego rodzaju szkła sprawia, że bywa to wykończenie trwałe i pewne, a zarazem niezaprzeczalnie naprawdę piękne. W łazienkach często stosuje się szklane panele ozdobne, dzięki którym pomieszczenie nabiera eleganckiego charakteru. Zobacz więcej: .

Zaproś szkło do swojego mieszkania

obrazy na szkle

Autor: http://demur.pl
Źródło: http://demur.pl
Obrazy na szkle okażą się idealną alternatywą dla osób, które szukają nieszablonowych a zarazem estetycznych ozdób do swojego domu – zobacz: obrazy drukowane na szkle. Dzięki współczesnej technice wytwarzania, obrazy tego typu wykazują dużą trwałość, okazują się odporne na wpływ wilgoci oraz promieni UV, są wytrzymałe i eleganckie. Gra światłem na szklanym obrazie daje malowniczy efekt, dodaje ujętym obiektom głębi oraz realizmu, a asortyment tego rodzaju dekoracji okazuje się bardzo zróżnicowany, przez co każdy znajdzie obraz, który nada jego wnętrzu idealnego klimatu.

A może utrwalisz swoje zdjęcie?

Wyprodukowanie obrazu na szkle z własnej fotografii także bywa możliwe i bez wątpienia pozwoli zyskać jeszcze lepszy efekt w projektowanym wnętrzu. Starczy tylko znaleźć firmę, która zajmuje się wykonywaniem takich obrazów oraz wybrać zdjęcie o odpowiedniej rozdzielczości. Zainteresowany? Kliknij w link: .