Pomysł na własny biznes

Fundusze unijne na rozwój firmy to propozycja dla tych, którzy noszą się z zamiarem by powołać do życia działalność gospodarczą lub chcą modernizacji już istniejącego biznesu, jednak nie posiadają wystarczająco dużo własnych środków. Dzięki wsparciu ze źródeł zewnętrznych o wiele łatwiej jest zrealizować przedsiębiorcom swój plan.

Obecnie rynek budowlany głównie działa na zasadzie zleceń i przetargów budowlanych. W wielu przypadkach, wymagania są bardzo wysokie, z tego powodu nie każda firma ma problem z „przebiciem się” na rynku pracy.Firmy takie mogą starać się o fundusze na nowy lub używany sprzęt budowlany czy ładowarki teleskopowe.

Ładowarka

Źródło: www.flickr.com

Będąc w posiadaniu sprzętu budowlanego możemy liczyć na dynamicznie postępujący rozwój firmy. Zapotrzebowanie na koparki, koparko-ładowarki nieustannie wzrasta, szczególnie w Lublinie, zaś o usługodawcę, który dba o satysfakcję Klienta dosyć trudno. Wyjątkiem jest www.ladowarki-lublin.pli chcemy rozszerzyć działalność , możemy też zarabiać na maszynach w miesiącach, gdy nie prowadzimy robót. Czyli wypożyczać sprzęt, w momencie kiedy sami go nie używamy, za bardzo atrakcyjne stawki, lecz wciąż dla nas opłacalne. Ładowarka teleskopowa Lublin dzięki swym niewielkim gabarytom pozwoli na szybkie wykonanie prac ziemnych w większości domostw.

Jednak musimy sobie zdawać sprawę z tego, że samo przyznanie dotacji nie upoważnia nas do zaniechania wypełniania obowiązków określonych przez instytucję dofinansowującą. Najbardziej istotny, to obowiązek utrzymania działalności gospodarczej przez okres nie krótszy niż 12 miesięcy od dnia założenia działalności gospodarczej, pod rygorem obowiązku udzielenia zwrotu otrzymanych środków wraz z odsetkami.

Mimo pewnego ryzyka oraz odpowiedzialności z jaką utożsamiana jest własna działalność spora liczba osób podejmuje to wyzwanie z przekonaniem o jego powodzeniu.
I jest to właściwa postawa, ponieważ popyt na usługi budowlane nieustannie idzie w górę. Szczególnie wiosenno-letnią porą ruszają remonty i budowy nowych budynków w tym domów prywatnych. Owe przedsięwzięcia zaczynają się od robót ziemnych, stąd zapotrzebowanie na koparki gąsienicowe itp. maszyny budowlane. Warto również wejść we współpracę z firmami, które już działają. Rekomendujemy kontakt z panem Damianem.