Nie ma co się oszukiwać — zimą powietrze w mieszkaniach bywa suche, więc przyda nam się nawilżacz

Mieszkańcy metropolii przez cały rok narażeni są niestety na suche powietrze we wszystkich pomieszczeniach.
Jeżeli mieszkamy w mieście, to wiemy, jak suche powietrze może uprzykrzyć nam funkcjonowanie.

klucz

Autor: Riccardo Cervelli
Źródło: http://www.flickr.com
Przez to czasami szczypią nas oczy i czujemy chrypę w gardle. Fatalnie wpływa to również na naszą skórę. Często bywa ona ziemista oraz wygląda szaro. Modna od niedawna koreańska metoda troski o siebie kładzie znaczny nacisk na nawilżanie powietrza, aby pomóc naszej skórze. I powinna być to pomoc całoroczna, ponieważ latem negatywnie wpływa na nią klimatyzacja, a zimą centralne ogrzewanie. Najlepszym planem są więc nawilżacze powietrza. Możemy kupić od razu dwa. Jeden do domu, a drugi do pracy. Rzecz jasna ten w biurze powinien być nieduży — tak, żeby można było go postawić na biurku. Jednakże w domu niezbędny będzie doprawdy dobry sprzęt. Przede wszystkim powinien działać cicho. To bardzo istotne, jeśli wychowujemy smyki i mamy plan, by mogły one przy nawilżaczu spać. Przydadzą nam się również takie opcje jak zwiększanie siły nawilżania.

Przyda Ci się kompleksowe objaśnienie (https://przyparku.com.pl/inwestycje-deweloperskie-wroclaw) tego tematu? Zatem nie zwlekaj i zaloguj się do kolejnej strony. Tam czekają na Ciebie bardziej szczegółowe wpisy.

Fantastyczną opcją będzie także kontrolka, która będzie pokazywała poziom nawilżenia powietrza w pokoju. 40% to za mało, ale 65% to już dosyć dobry wynik. Jeżeli będziemy widzieć te procenty, to będzie nam łatwiej zadecydować, czy ustawić nawilżanie na większy czy mniejszy tryb.

Powinniśmy także pomyśleć o tym, jak duży powinien być pojemnik na wodę. Im większy, tym korzystniej, gdyż rzadko trzeba będzie go napełniać. Niekiedy zaledwie raz na dzień.
Kategoria: Bez kategorii
Tagi: , , ,