W wielu polskich regionach stan powietrza jest poniżej wszystkich standardów — trzeba zatem kupić oczyszczacz

Nasz kraj niestety znajduje się na początku niechlubnej listy najbardziej zatrutych miast na kuli ziemskiej. Smog męczy wszystkich mieszkańców.

poddasze

Źródło: pixabay.com

Pokój z kominkiem

Autor: JDH Rosewater
Źródło: http://www.flickr.com
oczyszczacz powietrza

Autor: César
Źródło: http://www.flickr.com
To jest niewybaczalne, ale niestety w wielu polskich miastach jest szalenie zanieczyszczone powietrze. Niekiedy wyprzedzamy w tym nieszczęsnym rankingu choćby i Chiny. Politycy powtarzają, że sporo czynią, aby ulepszyć sytuację. Jednakże pozytywnych skutków raczej nie widać. Zatem powinniśmy wziąć sprawy w swoje ręce — rzecz jasna na tyle, na ile możemy. Najważniejszą kwestią będzie kupienie do domu oczyszczacza. To w dużej mierze pomoże nam zmniejszyć ilość groźnych pyłów w powietrzu. Możemy również wymusić na przedszkolu albo szkole, do których chodzą nasze smyki, aby też miałyten taki sprzęt. Dobry oczyszczacz powietrza powinien przede wszystkim rozprawiać się z drobinkami PM 2,5, które są dla wszystkich najbardziej groźne, gdyż nasze płuca nie są w stanie się z tego samodzielnie oczyścić. Najlepiej byłoby znaleźć taką markę, która jest dość znana oraz ceniona. Wtedy będziemy pewni, że sprzęt jest najwyższej jakości. Oczywiście przed złożeniem zamówienia warto poczytać oceny w internecie. Możemy również zastanowić się, czy nie kupić już od razu oczyszczacza połączonego z nawilżaczem.

Będzie to świetny pomysł, gdyż ogrzewanie zimą szalenie wysusza powietrze.

Jeżeli ukazywana tutaj problematyka to Twój konik – wyraź opinię na jej temat. Twoje zdanie bez wątpliwości dla redaktora się będzie liczyć.

Może to prowadzić do pieczenia oczu albo wiecznego podrażnienia gardła, w szczególności u małych dzieci.

Kategoria: Bez kategorii
Tagi: , , ,