Niejedna kobieta uwielbia spódnice, szczególnie jeżeli podkreślają one ich ładną talię

Spódnice w paski muszą znajdować się w szafie niejednej kobiety, gdyż są wiecznie modne.
Są tacy, którzy sądzą, że w spódnicach muszą chodzić jedynie szczupłe kobiety.

awaria

Autor: Reinhold Polska
To fałsz. Poprawnie dopasowana spódnica leżeć będzie idealnie niejednej kobiety. Wystarczy ją dobrać do sylwetki. I tu powinnyśmy zwrócić uwagę na kilka spraw. Pierwsza z nich dotyczy odwiecznego pytania – za czy przed kolano. Druga sprawa tyczy się tego, jak bardzo spódnica jest obcisła. Materiał przylegający do pośladków i ud będzie pasował jedynie smukłym i wysokim dziewczynom. Takie, które posiadają szersze biodra, powinny po prostu stawiać na szersze kroje. Ważne wydaja się być również wzory. Paskowa spódnica może być dobrym rozwiązaniem dla wielu pań. Paski mogą być wszakże poziome oraz pionowo. I każda z tych propozycji będzie pasowała innym paniom. Paski w poziomie poszerzają optycznie w biodrach i udach.

Tutaj opublikowana jest podobna strona opisująca tę kwestię. Sprawdź także podobny świeży tekst na taki temat. On również jest godny uwagi.

Muszą więc zakładać je kobiety o chłopięcej budowie ciała. A pionowe paski muszą znajdować się w garderobie każdej damy, która posiada szersze uda i ma ochotę to ukryć. Taki efekt będzie mocniejszy, jeśli spódnica będzie miała wysoki stan. Paski mogą posiadać oczywiście różną szerokość i różne odcienie. Stonowane zdają się być bardziej eleganckie i na pewno świetnie sprawdzą się do pracy.

Spódnice w paski o mocnych kolorach będą świetnie nadawały się na popołudniowe spotkania z przyjaciółkami lub na wyjazdy na wczasy.
Spódnica w paski jest niemal tak ponadczasowa jak mała czarna. Dlatego zawsze trzeba mieć ją w swojej szafie — najlepiej w kilku wersjach.
Kategoria: Bez kategorii
Tagi: , ,