Pięknie zaprojektowane okna lub zaaranżowany kominek w salonie to zadanie dla profesjonalistów

Większość osób śni o przepięknej i eleganckiej dekoracji swego mieszkania.
Upiększyć można wszystko — od balkonu aż do wigilijnego stołu.

szkło

Autor: Glamorous
Źródło: Glamorous

dekoracja

Autor: OakleyOriginals
Źródło: http://www.flickr.com
Z każdym razem chodzi o to, aby było to wykonane szykownie oraz bez przesady. Rzecz w tym, że wszyscy dekoratorzy wnętrz mówią, że częstym błędem, który robią rodacy, jest przesyt. dekoracja zwykle ma za wiele drobiazgów i masę wyrazistych odcieni. Wtedy zamiast być szykowną jawi się najnormalniej w świecie krzykliwą. A tego byśmy przecież nie chcieli.

Zaintrygował Cię ten tekst? Jeżeli tak, to szybko sprawdź tutaj narożnik do salonu podobne materiały – one również są warte zainteresowania.

Jeśli nie czujemy się zbyt komfortowo w tej dziedzinie, to mądrym wyjściem jest zadzwonienie do specjalisty z prośbą o pomoc. Rzecz jasna designer spotka się z nami, by odbyć z nami rozmowę, ale także po to, żeby zobaczyć swoje miejsce pracy. Jeśli przykładowo zależy nam na pięknej dekoracji okien, to nie może zostać to wyrwane z salonu. Designer musi być świadomy tego, jakie gabaryty ma okno, ale też musi sprawdzić, jaki odcień ścian mamy w pomieszczeniu oraz jakie wybraliśmy meble. Każdy detal ma znaczenie, gdyż w konsekwencji wszelkie elementy powinny tworzyć spójną całość. Jeśli chcemy robić aranżację całego domu, to trzeba wyszukać takiego fachowca, który będzie obeznany w temacie. Powinniśmy poszukać w sieci.

Tam mamy szansę przeglądnąć stronę internetową designera i uczciwie stwierdzić, czy jego projekty nam się podobają. Pamiętajmy, że to my decydujemy, czy chcemy raczej tradycyjne dekoracje czy może coś innowacyjnego.
Kategoria: Bez kategorii
Tagi: , , , ,