Mieszkania w największych miastach

Od paru miesięcy obserwujemy krach na rynku domów jednorodzinnych. Niski popyt na tego typu obiekty wpłynął na inwestycje w apartamenty. W dużych miastach apartamentowce rosną jak grzyby po deszczu.

Przykładem są wrocławski Sky Tower i warszawski wieżowiec Złota 44. Obok apartamentów chętnie wybierane są również przestronne lokale w odnowionych kamienicach. Ich ceny, tak jak apartamentów, zaczynają się od kilkunastu tysięcy za metr kwadratowy.

Świeże apartamentowce buduje się zazwyczaj w samych sercach miast, co jest mocno cenione ze względu na łatwy dojazd i rozwiniętą infrastrukturę. Dodatkowo deweloperzy starają się umieszczać apartamentowce w bliskości sporej ilości zieleni, parków i skwerów. Czasy betonowych pustyń na szczęście odeszły już do lamusa.

Kraków

Apartamenty zakopane wynajem oferuje w sercu miasta, na Mokotowie i na Woli. Osiedla rosną też na oddalonych krańcach miasta.

Masz chęć zobaczyć inne równie praktyczne porady? Jeśli tak, to zobacz tutaj pianki pe, a na pewno nie odczujesz zawodu.

W stolicy za luksusowe mieszkanie musimy zapłacić najwięcej w Polsce – ceny wynoszą ponad 7 milionów PLN. Lokum w starych odremontowanych kamienicach da się znaleźć m.in. na Śródmieściu, Saskiej Kępie i Żoliborzu. Ceny za metr kwadratowy bywają wyższe, niż 20 tysięcy złotych.

W innych regionach Polski można znaleźć tańsze apartamenty. Poznań jest miastem, w którym luksusowe lokale powstają głównie w oddaleniu od centrum, w sąsiedztwie dużej ilości zieleni.

Nasza aktualna publikacja (https://www.hydro.ioze.pl/) powinna przypaść Ci do gustu, gdyż włożyliśmy w nią duża ilość rewelacyjnych treści. W takim razie przeglądaj bez limitu.

Ceny zdarzają się być tu nawet dwukrotnie mniejsze, niż w stolicy. Można zwyczajnie wstukać w wyszukiwarkę „apartamenty”, aby się o tym przekonać.

Z innej strony przedstawia się Kraków Apartamenty w tym znanym na całym świecie mieście są tylko trochę mniej drogie niż w stolicy co widać gdy wyszukamy „zakopane centrum nocleg”. Ceny oscylują w rejonie pięciu-sześciu milionów PLN. Apartamenty w tym prapolskim grodzie szczególnie chwalą sobie cudzoziemcy. Autor