Niezawodny producent okien i drzwi drewnianych.

DRUTEX S.A. jest nowoczesną spółką, stosującą w procesie produkcyjnym najnowsze rozwiązania technologiczne. Szczególnie polecana gdy poszukujesz w sieci okna drewniane producenta niezawodnego.

drewniane okna

Autor: Stolbud Włoszczowa
Źródło: Stolbud Włoszczowa

W chwili obecnej firma DRUTEX S.A.

jest największym producentem stolarki otworowej z PCV w Polsce. W swojej ofercie firma posiada również okna aluminiowe
drzwi drewniane, fasady z drewna i aluminium. Olbrzymie możliwości techniczne jak i produkcyjne, wspierane fachową wiedzą i doświadczeniem świetnie wyszkolonego zespołu firmy Drutex S.A, pozwalają na realizację najtrudniejszych i najśmielszych zamówień stolarki okiennej, drzwiowej czy też fasad, zarówno z PVC, drewna jak i aluminium.

Kombinacja wysokiego stopnia izolacji termicznej, akustyczności oraz niezawodności w funkcjonowaniu czyni nasze profile pcv kurtyny paskowe pcv cena ekurtyny synonimem nowoczesnej technologii oraz elegancji.
W pełnej ofercie znajdziecie Państwo również rolety sprzedaż w atrakcyjnej cenie! Nakładane rolety z PCV to system rolet zintegrowanych z oknem, możliwy do zastosowania wraz z ich montażem w trakcie budowy domu lub podczas wymiany okien. Zasada kompatybilności obowiązuje także w systemie rolet zewnętrznych. Bogata kolorystyka skrzynek, pancerzy i prowadnic jak również różnorodność napędów rolety zewnętrzne stanmal oraz jej zabezpieczeń spełniają każde wymagania Klientów.

W naszym sukcesie dużą rolę odegrało wdrożenie systemów Zarządzania Jakością: ISO 9001 i ISO 14001, których prawidłowe funkcjonowanie gwarantuje TÜV Management Service GmbH z Monachium.

Dążenie do ciągłego doskonalenia świadczonych przez DRUTEX S.A. produktów i usług, głównie skoncentrowano się na dążeniu do otrzymania najwyższej jakości produktów jak również zmniejszenia czasu realizacji zamówień oraz dostaw do Klientów. W chwili obecnej DRUTEX S.A. oferuje wysokiej jakości wyroby oraz wysoko konkurencyjne terminy na ich dostarczenie do dowolnej lokalizacji w Polsce i innych krajów Unii Europejskiej.

okna

Autor: Firma OknoPlus
Źródło: http://prasa.gutpr.pl/vermont%2001.jpg

Produkcja stolarki okiennej i drzwiowej prowadzona jest obecnie na liniach technologicznych wyposażonych w najnowocześniejsze maszyny i urządzenia renomowanych zachodnich firm: austriackiej LISEC i Technoplast czy też niemieckich: WEINIG, HAFFNER i RAPID-URBAN.

Szukasz drzwi drewniane – dobrze trafiłeś na Drutex.

Drzwi drewniane w systemie Softline wykonane z drewna sosnowego i meranti spełniają nie tylko oczekiwania estetyczne, ale irównież wymogi budowlane.
Znakiem rozpoznawczym dla profilu Softline są wyrafinowane, opływowe kształty, o gładkiej oraz lśniącej powierzchni, które dają swoim użytkownikom bardzo duże korzyści i możliwośći.

Cała Konstrukcja drzwi zewnętrznych Softline wykonana jest z drewna sosnowego lub meranti klejonego trójwarstwowo o grubości 68 mm. Oferujemy również okna drewniane meranti
z bardzo dużą różnorodnością kolorów (cała paleta RAL) jak i lazurów ze strukturą drewna.
Dodatkowo żywotność stolarki przedłuża impregnacja i gruntowanie. Wszystkie powłoki malarskie są bezpieczne dla środowiska. Zachęcamy do współpracy!

Kategoria: Bez kategorii