Ciekawa oferta naczep do aut ciężarowych

Naczepa to typ pojazdu kołowego, jaki pozbawiony jest własnego źródła zasilania. W procesie transportu naczepy pełnią funkcję składów przejściowych. Dlatego w toku transportu muszą w pełni zabezpieczać ładunek przed obniżeniem jego jakości i stratami.

tir

Autor: Elliott Brown
Źródło: http://www.flickr.com

Naczepy ciężarowe to pojazdy drogowe, zaprojektowane w taki sposób, iż kawałek pojazdu leży na ciągniku samochodowym. Naczelną grupą naczep są izotermy. Są to naczepy utrzymujące ciepło w ujemnych temperaturach na zewnątrz. Są one poświęcone do transportu na średnich i krótkich trasach. Naczepy ciężarowe izotermy stosowane są przy transporcie artykułów spożywczych, ale nie posiada ona agregatu chłodniczego, więc nie posiada możliwości schładzania i przewozu towarów zamrażanych. Więcej na .

Samochód dostawczy, tir

Autor: http://sxc.hu
Źródło: http://sxc.hu

Naczepa takiego typu zagwarantowana jest przede wszystkim do przewozu na krótkich i średnich trasach, w szczególności dla materiałów, które są uczulone na zbytni wzrost, albo spadek temperatury, której wymagają zabezpieczenia przed wpływem warunków atmosferycznych, takich jak kurz, pył, wilgotność.

Po więcej info serdecznie zapraszam na (https://psychoterapiawsopocie.pl/kontakt/) tęstronę internetową. Nie wahaj się – poszerz swoją wiedzę na temat opracowany w tekście.

Gatunkiem izoterm są chłodnie. Naczepy te są zaopatrzone dodatkowo w agregat chłodniczy. Zezwala on na przewóz warzyw, owoców i różnych artykułów spożywczych, oraz artykułów farmaceutycznych. Naczepy ciężarowe mogą być kryte plandeką. Ów wariant zabudowy jest najstarszym i najczęściej spotykanym rodzajem ogradzania przestrzeni ładunkowej w naczepach używanych do transportu towarów.

Znamienna cecha tych naczep, jakie pokryte są plandeką, jest możność załadunku z boku, albowiem burty naczepy są obniżane na pełnej długości ładownej, po obu stronach, a wysokość ładunkowa jest identyczna na pełnej rozciągłości naczepy. Jest także sposobność załadunku od góry, jest to proste, bowiem zazwyczaj naczepy te mają prosty do demontażu stelaż i plandekę. Ażeby skorzystać z takiego typu przewozu, nie musi się posiadać go na własność. Wynajem naczepy pozwoli przewieść ładunek w dowolne miejsce, bez potrzeby zakupu cennego urządzenia. Wielorakość naczep pozwoli dobrać właściwą do przesyłanego towaru.
Kategoria: Bez kategorii
Tagi: , ,