piece Defro – doskonałe urządzenia do każdego domu i mieszkania

Marka Defro dzięki wieloletniemu doświadczeniu pomaga utrzymać ciepło w wielu polskich domach. Ich produkty pozwalają na oszczędność a dodatkowo na komfort użytkowania. Niżej opisano kilka z oferty tejże marki.

Płać mniej – sposoby na oszczędzanie energii

Autor: INSTAL-PROJEKT
Źródło: INSTAL-PROJEKT

Kocioł Defro Optima Komfort 12kW został stworzony do spalania pierwszym palenisku paliw stałych między innymi: węgiel, zrzynki, oraz wióry, drewno, mieszanki węgla i- co zapewnia nieograniczone alternatyw. Palenisko wyposażona jest w wyloty do porządkowania kotła, będących jednym ze sporej liczby właściwości wdrożonych w urządzeniach firmy Defro.

Jeśli poszukujesz najlepszej aktualnie oferty w internecie, spójrz na ofertę (http://klimanet.pl/serwis-klimatyzacji-kielce/) a bez wątpienia tu ją szybko zauważysz i z chęcią z niej skorzystasz.

Dzięki nowoczesnemu układowi kanałów odpowiedzialnych za spalanie kocioł zapewnia sprawność cieplną do 85 %, co znacznie wyprzedza podobne opcje w tym segmencie cenowym.

Kolejna ofertaprzedsiębiorstwa Defro to produkt DEFRO Komfort Eko Standard 20kW. Jest to kocioł ze zmechanizowanym systemem dostarczania opału. Z pomocą nowoczesnego paleniska o metalowej konstrukcji oraz dużej komorze spalania piec wyposażony jest w niesamowitą sprawność grzania ,która wynosi około 90 %. Innowacyjna struktura sprawia iż śruba podajnika wykonana tylko z jednego fragmentu, co umożliwia niewiarygodną wytrzymałość, dzięki ograniczeniu elementów będących w ruchu. Warto dodatkowo podkreślić że kocioł wykonano z 7 mm. Stali kotłowej z izolacją, co także zapewnia wysoką żywotność towaru.

Kolejny ciekawy model jakim jest DEFRO Komfort Eko Luxcharakteryzuje się małą ilością połączeń spawalniczych dając pewność dużą wytrzymałość, czym minimalizuje spadek ciepła. Innowacyjnym jest, że marka Defro zastosowała dodatkowy czujnik umiejscowienia włazu pojemnika paliwa, cozwieksza bezpieczeństwo system wczesnej detekcji dymu oraz wpływa ekonomię spalanego paliwa spalanego. Przedsiebiorstwo daje 5 lat gwarancji.

Defro EKR 24kW jest stalowym kotłem użytkującym wegiel kamienny. Jest wyposażony bowiem w ruchomy podajnik opału i drugą komorę spalania, co gwarantuje sporą efektywność. Posiada małe gabaryty, co jest idealnym rozwiązaniem w mieszkaniu o niewielkiej wielkości. Komora będąca na górze nadaje się do spalania w trybie manualnym.

Kategoria: Bez kategorii
Tagi: , , , , ,