Defro – rekomendowane piece super jakości

Przedsiębiorstwo Defro to polskie przedsiębiorstwo działające na rynkach międzynarodowych. Przedsiębiorstwo trudni się sprzedażą kotłów. Nazwa frimy stała się utożsamiana z dużą wytrzymałością ich produktów. Dla firmy najważniejsza jest solidność, ale również wyjątkowe wzory swoich produktów, co daje możliwość kreowania wyglądu pieców nie tylko na płaszczyźnie praktycznej.

Autor: TECE
Nowoczesna propozycja firmy Defro to kocioł o nazwie DEFRO Eko Komfort 20kW (zobacz tu). Propozycja dla każdego, kto pragnie posiadać dobry system grzewczy w swym mieszkaniu, lub innym miejscu użytkowym. Urządzenie grzewcze w swojej konstrukcji wyposażony jest w żeliwne palenisko oraz automatyczny system wprowadzania węgla zmniejszając eksploatację surowców, co stwarza ciekawą opcję zastępczą dla ogrzewania olejowego.

Piec o nazwie DEFRO Duo 25kW (online taniej) z nowoczesną komorą spalania, paliwa ciekłego dzięki unikalnej konstrukcji, rusztami chłodzonymi woda, i palenisku wytworzonemu z żaroodpornego żeliwa gwarantuje wyjątkowo wysoką trwałość. Produkt wyposażono także w opcję dobudowania jeszcze jednego zaworu bezpieczeństwa dbającego o ochronę przed ewentualnością zapłonu.

Ten odnośnik do serwisu rozliczanie ciepła prowadzi do bardzo ciekawej witryny, która ma równie fascynujące informacje na opisywany wątek.

Wyjątkowa konstrukcja panela sterującego daje wysoki komfort użytkowania.

Przystosowany do spalania węgla kamiennego kocioł Defro EKR 14kW wyposażony jest podajnik paliwa sprawdzi się dobrze w ogrzewaniu kaloryferów. Kotły w tej kolekcji wyposażone są podwójne komory palenia, górną do palenia ręcznych, a dolna wyposażona jest w palnik retorywy oraz system nadzorujący pracę urządzenia. Charakteryzuje się małymi gabarytami, dobrze sprawdzi się do niewielkich pomieszczeń użytkowanych jako kotłownie.

Praktyczny kocioł DEFRO Duo Uni 25Kw jest kotłem dwupaleniskowym, z czego górna komora spalania przeznaczona jest do okresowego spalania innych paliw stałych. W wyjątkowych sytuacjach uruchamia się automatyczny rozruch urządzenia co daje wysoki stopień bezpieczeństwa.

Masz ochotę uzyskać świeże informacje na określony temat? To obejrzyj witrynę, zapewne da Ci ogromną ilość pozytywnych emocji i na długo pozostanie w Twojej głowie.

Dolna komora znów posiada palnik rynnowy umożliwiający wypalania biomasy pod postaciami ziaren zbóż jak i wielu rodzajów paliw stałych.

Kategoria: Bez kategorii
Tagi: , , , ,