Nowoczesne telefony komórkowe i oprogramowania do eksploracji i edycji tekstu

Nowe aplikacje komputerowe znacznie udogadniają nam życie. Wiele z nich tworzonych jest również w wersjach na komórkę. Dla mnóstwa osób jest to zapewne bardzo wygodna możliwość.

czytanie i skanowanie tekstów

Źródło: freepik.com

Przeważnie gromadząc materiały do prac naukowych, bardzo często szukamy pomocnych książek i długo przesiadujemy w bibliotekach sporządzając z nich notatki. Wiele ludzi, chcących zaoszczędzić czas, kseruje materiały bądź za pomocą aparatu fotograficznego lub komórki z wbudowanym aparatem robi zdjęcia wybranym stronom książek.

Interesuje Cię mieszczący się w tym miejscu materiał? Kliknij więc poza tym tutaj oraz przeczytaj więcej info zfśs 2019 na omawiany temat.

Aby móc je dostosować do własnego użytku i wyodrębnić kluczowe dla nas odcinki, często manualnie wprowadzamy do edytora tekstu treści z plików PDF (profesjonalne oprogramowanie abby fine reader). Jest niesamowicie nudna i męcząca czynność, której można na szczęście uniknąć dzięki programowi Abby Fine Reader. Jest to bardzo inteligentne oprogramowanie pozwalające na tworzenie edytowalnych plików elektronicznych ze skopiowanych dokumentów papierowych, plików PDF i fotografii z aparatu cyfrowego, również tego wbudowanego w komórkę. Czasami wykorzystywane przez nas materiały są nieosiągalne po polsku. Wtedy następną, bardzo popularną i wygodną aplikacją, która służy także do automatycznego przetwarzania treści, jest translator niemiecko polski.

Bardzo pożądany szczególnie w trakcie podróży zagranicznych po Europie, przystosowany do użytku zarówno w wersjach online, jak i offline. Taka aplikacja jest szczególnie praktyczna, zwłaszcza gdy dysponujemy nowoczesnym telefonem z dostępem do Internetu, jak bardzo chętnie wybierany LG GT540, czy bardzo eleganckim i wygodnym modelem Sagem P9522, który oprócz panelu dotykowego, posiada klawiaturę w znacznym stopniu usprawniającą wprowadzanie interesujących nas danych. Zarówno LG GT540, jak i Sagem mają wbudowany aparat fotograficzny (sprawdź tutaj). Przy zastosowaniu programu Abby Fine Reader umożliwi nam to łatwe kopiowanie i edytowanie tekstu, natomiast translator niemiecko polski świetnie sprawdzi się przy weryfikacji merytorycznej dokumentów w języku niemieckim.

Opcja natychmiastowego i spontanicznego kopiowania treści pism urzędowych, książek, broszur, a nawet ogłoszeń, czy plakatów zobaczonych przypadkowo na przydrożnej tablicy, to ogromne osiągnięcie techniczne. Oprogramowania służące do szybkiego przetwarzania skopiowanych treści, są tak popularne, że bardzo wiele osób nie potrafi wyobrazić sobie bez nich życia.
Kategoria: Bez kategorii
Tagi: , , ,