Import z Chin – dlaczego warto jest skorzystać z profesjonalnej pomocy w odprawie celnej?

Wiele osób zajmuje się teraz sprowadzaniem asortymentu z Chin. Dlaczego? Artykuły tam produkowane są dużo tańsze, aniżeli w innych państwach na całym świecie. To z pewnością jedna z istotniejszych przyczyn, dla których import z chińskich fabryk stał się dziś tak powszechny.

Chiny

Autor: http://www.sxc.hu
Źródło: http://www.sxc.hu
Na importowanie niedrogich towarów kusi się coraz więcej ludzi, ponieważ z ich dystrybucją wiążą się duże zyski, jednakże nim osiągnie się korzyści, należy oprócz tego zmierzyć się z odprawą celną, jaka w tym przypadku nie zawsze jest prosta.

Aby ułatwić sobie zadanie, najlepiej jest skorzystać z pomocy agencji celnych.

Kliknij ten link i sprawdź tu projektowanie zaproszeń ślubnych podobne informacje na ten temat – one z całą pewnością Cię zaintrygują, zatem nie czekaj zbyt długo:)

Zatroszczą się o formalności oraz zwolnią nas z konieczności przyjazdu do określonego portu. Dokumentacja musi być przygotowana w jęz. angielskim, czym również parają się współpracujące z polskimi handlowcami agencje. Wystarczy zawczasu wyznaczyć zakres działania, a uchronimy się przed zbytecznymi trudnościami. Jakie dokumenty są konieczne w trakcie odprawy? Przede wszystkim konosament, faktura handlowa i staranna specyfikacja zawierająca informacje na temat importowanych produktów, także ich waga. Faktura zaś musi podać między innymi nazwę wyroby, jego ilość czy cenę – Omega.

Wiele rodzajów asortymentu wymaga też świadectwa pochodzenia, między innymi artykuły włókiennicze. Przed przywozem warto jest szczegółowo rozeznać się czy nie ma żadnych ograniczeń co do importowania interesującego nas towaru, by nie okazało się, że potrzebne było specjalne pozwolenie, którego nie posiadamy. Tym także może zajmować się agencja celna, a koszty współpracy ustalane są ściśle z konkretnym klientem. Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej, musisz zadzwonić do jednej z agencji bądź umówić się na spotkanie.

Import z Chin jest współcześnie niezwykle powszechny wśród sprzedawców z Polski, ponieważ – tak jak wspomniano na początku – jest o wiele tańszy, a ponadto oferta jest urozmaicona, toteż każdy sprzedawca może znaleźć tam coś dla siebie. Nie zapominaj, by skorzystać z odprawy celnej, a już niebawem będziesz cieszyć się sprzedażą przynoszącą naprawdę duże zyski.

Wyjątkowo powszechna jest dzisiaj sprzedaż (zobacz również co opłaca się sprzedawać) w sieci, jaką także ty powinieneś mieć na uwadze, szczególnie gdy dopiero rozpoczynasz swoją przygodę z tą formą działalności i chcesz przekonać się czy będziesz dobry w tym zagadnieniu.

Kategoria: Bez kategorii
Tagi: , , , ,