Jakiego rodzaju zaczep elektromagnetyczny wybrać do ciężkich drzwi?

Na stacjach benzynowych albo w marketach, są montowane zamki, jakie zabezpieczają drzwi po wciśnięciu przycisku pod ladą.
Zaczep elektromagnetyczny ułatwia zarządzanie wejściem również w niezłożonych domofonowych instalacjach jak i w systemach skomplikowanych bezpiecznej ewakuacji z budynku.

W układach zabezpieczeń narzędzie to posiada duże zastosowanie. Dzisiaj jest wiele zaczepów elektromagnetycznych do wyboru, a ich wybór ciągle wzrasta.

Opisywana tu tematyka jest dla Ciebie użyteczna? Jeżeli tak, to wejdź do serwisu regranulat styropianowy cena, który publikuje pokrewne zagadnienia.

Większość elektrozaczepów ma wytrzymałość działania na ok. 10000-30000 cykli. Jeden cykl, to otworzenie a potem zamknięcie drzwi. Po tym czasie jest konieczna naprawa urządzenia albo wymiana na inne. Niektóre elektrozaczepy mają wytrzymałość działania od 300000 cykli, co gwarantuje długą pracę. Zaczep elektromagnetyczny musimy dostosować do czynników, w których będzie pracował oraz przeznaczenia, jakie musi realizować. Należy dopasować zaczep (dowiedz się więcej) elektromagnetyczny do ciężaru drzwi. Do drzwi lewych należy zakupić elektrozaczep lewy, a do prawych prawy, wówczas zagwarantujemy optymalne warunki działania. Kupić dzisiaj możemy także zaczepy symetryczne, jakie znakomicie będą się sprawdzać także w drzwiach lewych jak i prawych.

zaczep elektromagnetyczny

Autor: AWBUD
Elektrozaczep z włącznikiem umożliwia odblokowanie zaczepu za pomocą szczególnej mechanicznej dźwigni. Przez to dostęp do obiektu mógłby zostać udostępniony bez dowolnych ograniczeń i wymogów kierowania zaczepem elektromagnetycznym. Mają one zastosowanie w biurach, w których w godzinach funkcjonowania obiektu dostęp mają wszyscy zainteresowani, a poza godzinami działania obiektu jest konieczność kontroli osób, które wchodzą na obszar obiektu.

Do dużo ważących drzwi montowany jest specjalistyczny elektrozaczep, który jest wzmocniony. Cały czas mało popularnym wyjściem jest zwora elektromagnetyczna. Urządzenie to spełnia taką samą rolę jak elektrozaczep.