Czym różnią się od siebie lasery oraz jaki dobrać najlepiej do usuwania zmarszczek?

Dzisiaj potrafi zdziałać cuda. W kosmetyce mógłby usunąć owłosienie czy też blizny. Mógłby wykonać wszystko to, z czym dotychczasowe metody nie mogły sobie dać rady.

drewniany|TITLE=Dom nad jeziorem]
Poczytaj o jego rodzajach.
substancje

Autor: IFTM Internorm
Źródło: IFTM Internorm

W kosmetyce laser można podzielić w zależności od rodzaju laserowego źródła, jakie takie narzędzie wykorzystuje. Źródłem światła tego narzędzia może być gaz, organiczny barwnik lub ciało stałe. Światło produkowane przez narzędzie może oddziaływać na skórę w rozmaITy sposób. Za słabe światło nie da pożądanego rezultatu, natomiast jeśli będzie za mocne dla skóry, mogłyby się na niej pojawić blizny lub inne uszkodzenia. Z takiego powodu nie każdy laser nadaje się do wykonywania dowolnego zabiegu.
Dzisiaj zazwyczaj wykorzystywany jest laser diodowy. Tutaj źródłem światła jest dioda. Najczęściej używane są do usuwania trądzika czy trwałego usuwania włosów lub zwalczania cellulitu. Można je również stosować podczas zabiegów w dermatologicznej chirurgii, przykładowo do likwidacji kurzajek, włókniaków czy też zmian nowotworowych. Drugim często wykorzystywanym laserem jest laser argonowy. Tu źródłem światła jest gaz. Jest on przeważnie wykorzystywany do leczenia przemian barwnikowych. Stosuje się go przeważnie do likwidacji pajączków czy mniejszych jamistych naczyniaków. Kolejnym rodzajem lasera jest neodymowo-yagowy.

Gdy będziesz zdania, że znajdujący się w tym miejscu post jest godny uwagi, kliknij ten link, a przeczytasz więcej nowości tego typu tekstów!

Ten wykorzystywany jest głównie do usuwania wszelkich naczyniowych zmian występujących na skórze bez jej kaleczenia.

W kosmetyce wykorzystuje się go do likwidacji znamion naczyniowych płaskich czy zmian naczyniowych wywołanych opalaniem. Jest jeszcze jeden przeważnie używany laser. Wykorzystuje on dwutlenek węgla.

Jeżeli absorbują Cię opisane w niniejszym materiale tematy i masz chęć przeczytać więcej wiadomości na taki temat – kliknij tutaj (http://www.sigmamet.pl/oferta/balustrady)!

Przeważnie używany jest do zmniejszania powierzchni blizn i do usuwania nierówności skóry.