Doskonały materiał do produkcji nośników reklamowych, które są odporne na warunki pogodowe

Do celów reklamowych wykorzystuje się różnorodnego rodzaju materiały, które wielokrotnie są wystawiane np. na działanie warunków pogodowych.

Z tego też powodu muszą być one na ich działanie wytrzymałe przez gwarancję znacznej odporności na uszkodzenia mechaniczne.
meble łazienkowe

Źródło: pixabay
Jednym z takich materiałów jest z pewnością PCW twarde, które sprzedawane jest również jako PCV twarde. Jest to lite oraz jednorodne tworzywo, które znajduje zastosowanie w miejscach, w których materiały reklamowe są narażone na występowanie niesprzyjających warunków. Surowiec ten charakteryzuje się wysoką wytrzymałością na działanie czynników atmosferycznych i chemicznych. PCV jest bardzo sztywne, co redukuje niebezpieczeństwo jego złamania, zaś jego gładka i bezbarwna powierzchnia sprawia, że jest idealne do stosowania w reklamie.

Jeśli masz ochotę zgłębić w dokładniejszy sposób informacje na publikowany temat, to sprawdź tu rekomendowane informacje, posiadające uzupełniające newsy.

Jest także niezwykle proste w obróbce, co sprawia, że materiał ten jest bardzo chętnie stosowany przez agencje reklamowe. Co poniektóre formy reklamy stosują prąd elektryczny, celem podświetlenia nośnika reklamowego i w takiej sytuacji PCW także udowadnia swoje zalety, ponieważ posiada ono idealne cechy elektroizolacyjne.

reklamowe ekrany LED

Autor: Anthony Crider
Źródło: http://www.flickr.com
Jest ono wykorzystywane do tworzenia np. dwustronnych plansz, które mogą być zamontowane na stelażu albo na podwieszeniu. Przy użyciu pcw spienione (pod adresem-> pokaż szczegóły) wykonuje się również naścienne tablice informacyjne czy nietypowe kasetony.

Jeżeli jesteś właścicielem agencji reklamowej, z pewnością już używasz PCW twarde przy projektach, które są realizowane przez Twoją agencję. Jeśli nie, należałoby się nim zaciekawić, gdyż ten surowiec posiada bardzo wiele zalet oraz jest często stosowany przez konkurencyjne firmy.