Co jest bardzo ciekawym wyjściem na kompozycje ścian w domu?

Jeśli chcesz w ciekawy i niecodzienny sposób zaaranżować swe mieszkanie, możesz do pokrycia choćby jednej ściany użyć rozwiązania, które z dekorowaniem mieszkań nie wszystkim się jednak kojarzy.

wykończenie

Autor: www.sxc.hu
Źródło: www.sxc.hu
Jest to korek, zatem produkt, do którego jest bardzo łatwo zamocować jakiekolwiek pinezki.
Możemy więc zrobić za biurkiem powierzchnię, która mogłaby nam służyć jako bardzo użyteczna w codziennym użytkowaniu tablica. Tego typu – kliknij: zapraszamy serdecznie – można by kupić w formie płyt korkowych, proponowanych w różnorodnych rozmiarach oraz odcieniach. Jednym z klasycznych rozmiarów jest 300x600x3 mm. Tak mała grubość powoduje, że nie można do niego mocować żadnych szpilek, jednak tego typu wyjście doskonale sprawdzi się też jako element dekoracyjny. W sprzedaży do kupienia jest także korek w rolce, jaki posiada bardzo gładką powierzchnię, jaka nie ma widocznych łączeń. Co ciekawe, grubość takiego korka może być znacznie bardziej znacząca, gdyż aż w przedziale od 1 do 10 mm. Jest on sprzedawany na określony wymiar oraz przykładowo 1000x3000x8mm mógłby kosztować ok. 150 złotych.
Rekuperator

Autor: ARCHIPELAG
Źródło: ARCHIPELAG
Mocowanie (szerzej tutaj: http://www.eogniwa.pl/kategoria/punkty-mocujace) takiego produktu wykonuje przykładowo za pomocą ekologicznego kleju. Wiaderko o pojemności 0,8l jest wystarczające na nawierzchnię 3 m2. Należy dokładnie poczytać instrukcję montażu, gdyż sposób klejenia jest stosunkowo niecodzienny. Wymaga przynajmniej dwóch osób oraz dużo cierpliwości. Przynosi na myśl nieco tapetowanie, lecz jest od niego mniej trudne.

Wszystkie powiązane z montażem trudy zwracają się podczas używania takiego korka. Jest niezwykle estetyczny oraz wygodny. Jakimś mankamentem jest zapach kleju, jednak on po upływie pewnego czasu po prostu znika.