W jaki sposób bez zbędnych wydatków odmienić wnętrza na wiosnę?

Lada dzień wiosna zawita do naszych drzwi. To najlepszy moment na wiosenne dodatki i odmianę wnętrz. Rezygnujemy z zimowej monotonii w mieszkaniach i wprowadzamy do nich optymistyczny powiew wiosny. Radzimy co zrobić, aby odmienić swój dom na wiosnę.

Świeczniki Twilight

Autor: Stelton
Źródło: www.smakprostoty.pl
Miejsce suchych bukietów niech zajmą ciekawe aranżacje z żywych, wiosennych kwiatów. Gdy na zewnątrz jeszcze ponuro i nijako, możemy ”zorganizować” wiosnę w oknie. Wystarczy powiesić przeźroczyste butelki tudzież probówki w oknie (sprawdź więcej) do którego zwykle wpadają promienie słoneczne.

Poza tym, gdy zapadnie zmrok aby spotęgować efekt, możemy ustawić na parapecie świeczniki czy tealighty. Ta wyrafinowana, kolorowa dekoracja, powstała w krótkim czasie wprowadzi do wnętrza przyjemną atmosferę – z wiosną warto wymienić niektóre obrazy, plakaty i ramki na zdjęcia – najczęściej wybierany dodatek do wnętrz. Odpowiednio dobrane ramki dodadzą aranżacji odpowiedni nastrój, wprowadzą nieco koloru oraz modnego stylu . A gdyby tak postarać się o rodzinną galerię? To niezbyt kosztowny, a jakże uroczy sposób na aranżację białej ściany. Aluminiowe, mimo iż wyglądają szalenie elegancko, nie wprowadzą przytulnej atmosfery. Najlepiej wybrać drewnianą, która będzie emanować domowym urokiem. Natomiast ramki w energetyzujących barwach świetnie spiszą się w pokoju naszej pociechy – tam również powitajmy wiosnę.

ramka na zdjęcia

Autor: pabloverdugo
Źródło: http://www.flickr.com
Czas na puchate poduszki i ciężkie narzuty już minął. Obecnie panują pastelowe kolory i lekkie tkaniny. Tak jak projektanci przebierają modelki w romantyczne sukienki dodając do stylizacji masywne buty, tak w domu możemy zestawiać tiule z tkaninami parcianymi.

Po przeczytaniu tego wpisu, polecam bluzy męskie z nadrukiem odmienne wiadomości na przedstawiany wątek, które będą podobnie absorbujące.

Dlatego warto eksperymentować z gatunkiem tkanin. Nie musimy wymieniać wszystkich poduch, zasłon i pokrowców. Czasem wystarczy dodać parę nowych elementów. Istotne jest, w jakim celu tkaninę użyjemy. Na fotele, kanapy lub inne obicia nada się mocna i nieco sztywniejsza, najlepiej tkana w różnych kierunkach – wówczas nie nie ma obawy, że rozejdzie się na szwach a przy tym jest niepodatna na przetarcia. Kanapę ozdobią rozważnie dopasowane poduszki. Może w kwiaty lub zabawne groszki?

|