Co kupić znajomym na nowe mieszkanie? Szukamy potrzebnych prezentów.

Osoby, które nabyły mieszkanie, przy jego urządzaniu raczej myślą o jego użytecznej stronie i o rzeczach koniecznych do wprowadzenia się. Pole do wykazania się pozostawiają przyjaciołom, którzy przybędą na parapetówkę. Co podarować, by wpasować się w klimat mieszkania, którego wcześniej nie widzieliśmy i by ofiarować coś, co będzie ładne a do tego po prostu użyteczne?

reprodukcja

Autor: ErgSap
Źródło: http://www.flickr.com

Obrazy do salonu Dobrze jest pomyśleć wcześniej, w wyposażeniu jakich pomieszczeń chcielibyśmy mieć swój mały udział. Każdy pokój pozostawia ogromne pole do popisu, dlatego prześledzimy kilka opcji. Klasycznym prezentem są oczywiście kwiaty w doniczkach. Jeśli chcemy sprawić kompletny upominek, kupmy przykładowo trzy inne sukulenty i włóżmy je do ceramicznych doniczek. Sukulenty nie wymagają częstego podlewania ani dużej troski, więc na dobry początek sprawdzą się doskonale. Co więcej – wyglądają bardzo ładnie i będą stanowić doskonałą ozdobę. Jeżeli rzeczywiście nie wiemy, jakie kolory zastosowano w mieszkaniu, do którego idziemy, podpytajmy właścicieli lub zdecydujmy się na sprawdzone barwy – biel, krem, beż albo na konkretny akcent – doniczki w kolorowe paski lub kontrastowe kropki. Przy wybieraniu kwiatów możemy także zdecydować się na takie, które odświeżają i oczyszczają powietrze w pokojach. Jeśli chcemy zrobić mieszkańcom spektakularny podarunek, kupmy obrazy do salonu. Tryptyki na pewno będą wspaniale wyglądać na dużej przestrzeni, na przykład na ścianie nad sofą. Jeżeli chcemy pomóc zająć wolną ścianę, możemy również kupić naklejki na ścianę, na przykład z cytatem albo elementem przyrody – kwiatami, drzewami, ptakami.

Szklane blaty na wymiar

Jeżeli natomiast chcemy zakupić coś, co ubarwi jadalnię albo salon, możemy postawić na eleganckie patery szklane. Zarówno te jednopiętrowe – na tort, jak i te piętrowe na ciasto i owoce albo muffiny będą bardzo przydatne. Do patery można dokupić pasującą cukiernicę i mlecznik. Będą się pięknie komponować na stole.

Wszelkie najbardziej istotne informacje zawiera następująca strona. Zobacz, czy byłaby dla Ciebie pomocna, a poszukując innych danych z pewnością trafisz jeszcze na coś interesującego.

Ale prezentem, który także będzie pasował do patery, będzie łopatka do ciasta i widelczyki. Patery szklane i inne dodatki na pewno kupimy w tym samym miejscu.
Zobacz lustra na wymiar
Jak widać, jest wiele przedmiotów, jakie można dać świeżo upieczonym właścicielom mieszkania. Dostosujmy prezent do osobowości osoby obdarowywanej i jej smaku, a na pewno trafimy również z podarkiem do aranżacji mieszkania. Obrazy do salonu na pewno zawisną na honorowym miejscu, a rośliny znajdą miejsce na parapetach.