Relacje między ludźmi nigdy nie są łagodne. To czyni nasze życie takie ciekawe, chociaż często to przeszkadza w zwyczajnych relacjach

Nie zawsze wszystko się udaje, to przecież esencja egzystowania, że raz jest rewelacyjnie, a następnie wręcz fatalnie. Jeśli mówimy o trwaniu to jednak przez większość czasu jest stateczne i niezbyt ekscytujące. Znaczna większość z nas musi wykonywać pracę, nie mamy wystarczająco czasu na spełnianie swoich pasji, nie zarabiamy tyle, ile byśmy pragnęli. Żywot więc to prosta linia, stałe tętno, nieraz tylko przerywane przez podnoszące ciśnienie zdarzenia – błogie oraz nieco gorsze.

małżeństwo

Autor: Ben Seidelman
Źródło: http://www.flickr.com

Równie możemy rzec o związkach, które są przecież naszym całym życiem. Gdy się zakochujemy to jakby wszystko raptem stawało się prostsze i barwniejsze. Nie myślimy już o ponurych momentach, radujemy się daną chwilą.

Jeżeli ta tematyka Cię interesuje, to masz możliwość zdobyć pokrewne dane na prezentowane zagadnienie. Po to odwiedź serwis internetowy (http://www.ladowarki-lublin.pl/kontakt.php).

stajemy się podekscytowani i pragniemy więcej tych słodkich doznań. Psycholodzy zinterpretują ten stan jako „romantyczny”, trochę filmowy, potulny jak nagły wybuch wiosny w środku zimy, ale na pewno nie trwający wiecznie. Nawet w filmach o tematyce romantycznej ten stan nie trwa wiecznie, pojawia się jakiś problem, który naraża na próbę naszą więź.

Taki film jednak zawsze dobrze się kończy, a dalsze egzystowanie nie jest już pokazane. A to dopiero w nim, w tym normalnym trwaniu nasz związek wystawiony jest na największą próbę – prawdziwe, czasem monotonne, czasem bardziej ekscytujące, życie. To jest wówczas próba czasu, która wykaże czy naprawdę jesteśmy dla siebie stworzeni.

Jeśli taka problematyka Cię interesuje, to kliknij tutaj, gdyż bardzo podobne tematy zawiera właśnie ten serwis (https://www.mercor.com.pl/pl/produkty/oddymianie-grawitacyjne/systemy-sterowania/centrala-steruj%C4%85ca-mcr-9705/). On również jest ciekawy.

To w tym okresie rozpatrują się losy naszego stosunku (kompleksowy artykuł o terapii małżeńskiej). W rzeczywistości to w każdym czasie może wybuchnąć kryzys, ale nie ma taks, bo każda relacja jest przecież inna. Niektórzy mają już jednak takie problemy w typowej komunikacji, tak nie mogą odnaleźć źródła swoich problemów (a chcą!), że decydują się na terapię małżeńską.

małżeństwo

Autor: Garry Knight
Źródło: http://www.flickr.com

Taka kuracja częstokroć rozstrzyga wiele problemów, ale uwaga(!) działa tylko wówczas, gdy faktycznie dwie osoby tego naprawdę pragną. Jeśli jednak tylko jedna osoba będzie tego pragnęła, a druga nie będzie widziała kłopotu, to szansa na ocalenie związku niestety raptownie spada. Niemniej, czasem każda relacja wystawiony jest na próbę i jakoś udaje się zażegnać kryzys bez terapii, więc może nim się na to zdecydujemy, spróbujmy powalczyć sami, być być może to się opłaci.


Wyświetl większą mapę