Kuchnia marzeń – zatroszcz się o najważniejsze pomieszczenie w Twym mieszkaniu

Oglądaliście kiedyś program „House Doctor” o tym, jak przygotować dom na sprzedaż? Prowadząca go projektantka Ann Maurice ma swoje sposoby. Oczywiście proponuje to i owo przemalować, dostawić oryginalny mebelek. Szczególnie dużo czasu przeznacza mimo to na kuchnię. Drobny lifting , a cena nieruchomości podnosi się nawet o dziesięć procent.

Nieraz spotkaliśmy się z opinią, iż kuchnia to serce domu. I Ann pokazuje, że to trafne spostrzeżenie, wszak to tutaj na ogół gromadzi się pozytywna energia i sprzyjająca długim rozmowom atmosfera.

Dekoracje kuchenne

Autor: Danny Bollinger
Źródło: http://www.flickr.com

Kuchnia to przede wszystkim meble, które w szczególności podkreślają jej charakter. Na które meble się zdecydować? Faktem jest, iż, każdy z nas może udać się do sklepu i zakupić gotowe elementy, jednak aby odczuć większą przyjemność z powodu brania udziału w aranżacji i powstawaniu mebli kuchennych, wybierzmy meble kuchenne na wymiar Wrocław. Tego typu rozwiązanie jest co prawda, nieco droższe, ale na miarę skrojone na nasze wymagania. W końcowym efekcie będzie nam dane zobaczyć znakomicie spożytkowany każdy kąt czy lukę. Nie będziemy musieli zastanawiać się, czy dana szafka znajdzie swoje miejsce pomiędzy kuchenką a zlewozmywakiem.

Należałoby ujrzeć ożywienie Ann, gdy podczas prac ujawnia ukryty pod kilkoma warstwami farby piękny dąb na frontach szafek. Każe drewno oczyścić, zabejcować i zabezpieczyć. Uważa, że naturalne materiały są najlepsze i w nieskończoność można je odrestaurowywać! W związku z tym warto zdecydować się na drewno w kuchni.

Kuchnia tradycyjna lub utrzymana w sielskim stylu to klimat ciepły i przytulny (więcej informacji).

Nie wszystkich wiadomości dowiesz się się z tygodników. Jeśli chcesz dowiedzieć się o ciekawych wydarzeniach wejdź na nasze serwisy (http://wkg.pl/strona/Produkty/Nawozy) www.

Dominują w niej drewniane szafki, jako materiał naturalny oraz przedmioty, opowiadające nam swoją historię oraz towarzyszące rodzinie na przestrzeni lat. W takim wnętrzu nawet czas wolniej umyka i na pewno poświęcimy chwilę na zakosztowanie przysmaków domowej kuchni.
Jeżeli jednak preferujemy bardziej idące z duchem czasu rozwiązania, wybierzmy kuchnie na wymiar w jak najprostszej formie. Istnieją osoby, które w związku z trybem życia jak i niechęci do sztuki kulinarnej idealnie funkcjonują między minimalistycznym wystrojem wnętrza oraz jednolitymi, gładkimi drzwiczkami szafek. Kuchnia (zobacz https://emmi.pl/realizacje/zabudowy-kuchenne) w stylu minimalistyczny to proste, ale perfekcyjne rozwiązanie dla każdego!

O pozostałych rodzajach mebli przeczytasz pod tym linkiem.