W którym miejscu najodpowiedniej zakupić mieszkanko w stolicy?

W cenie 300 tysięcy zł nie odszukamy za dużego mieszkanka w centralnych dzielnicach Warszawy. Takowa suma wystarczy na trzydziestokilkumetrowe mieszkanie. W Śródmieściu otrzymamy za tą cenę wyłącznie większe studio, lecz w dzielnicach z nim sąsiadujących, na Woli oraz Mokotowie doszukamy się już niewielkiej dwójki.

W szczególności kiedy sprawdzimy ofertę deweloperów na Odolanach, gdzie powstaje w tej chwili bez liku inwestycji. Tam na pewno uda się kupić nowe, funkcjonalne, acz niezbyt ogromne 2 pokoje, do ok. 40 mkw.
schody

Autor: charlotte henard
Źródło: http://www.flickr.com
Instalacje ppoż

Autor: Holmes Palacios
Źródło: http://www.flickr.com
Jeżeli chodzi o mieszkania na Bemowie oraz w Wilanowie w kwocie 300 tysięcy złotych również nie będziemy mieć kłopotu z zakupem kompaktowej dwójki Więcej na ten temat na stronie W tych dzielnicach największy wybór nowiutkich kwater jest w planach powstających w okolicy Lazurowej jak też w Miasteczku Wilanów. Gdy dodamy kilkadziesiąt tysięcy, na Bemowie uda nam się nawet zdobyć mieszkanko z trzema pokojami.
Jeśli potrzebujemy większego lokalu, natomiast do wydania mamy nie więcej aniżeli 300 tys. zł musimy zacząć analizować propozycje na Białołęce.

Przypadł Ci do gustu nasz wpis? Więc gorąco zapraszamy do kolejnych naszych postów, które będą o zbliżonej dziedzinie.

W owej dzielnicy za takową kwotę możemy dostać nawet przestronne, powyżej 60 metrowe mieszkanie. Białołęka wciąż plasuje się w czołówce najbardziej rozbudowujących się stołecznych dzielnic.

Jeśli zainteresował Cię nasz wpis, to do zweryfikowania mamy nowe treści na stronie, którą umieściliśmy pod tym linkiem.

Zarazem należy do najtańszych w mieście. W nowiutkich osiedlach, reprezentujących zwykle segment cieszący się popularnością, planowane są na ogół małe, kompaktowe mieszkanka.

Wyjeżdżając za peryferie Warszawy, tym bardziej nie będziemy mieli większego kłopotu ze znalezieniem komfortowego mieszkanka dla rodziny wycenionego niżej 300 tysięcy zł.