Plan na niewymiarową działkę

Na każdym typie nieruchomości można zbudować budynek mieszkalny. Należy zdecydować na taki plan, aby razem z terenem układał się w przemyślaną całość.

odzwierciedlenie - dom

Autor: Erika Augusto
Źródło: http://www.flickr.com
Czasami zdarza się, że mamy teren, która nie zawsze jest zgodna z naszymi marzeniami. Odziedziczyliśmy ją lub ktoś nam ją ofiarował. Nierzadko jest też to wyjątkowa oferta albo szczególnie nam zależy na tej konkretnej lokalizacji i w takim przypadku kształt działki ma znaczenie drugorzędne. Wąska działka to wyzwanie, żeby atrakcyjnie zaplanować budynek mieszkalny. Projekty domów na wąską działkę znajdziemy w internecie. Najwygodniej zatrudnić architekta. Istotne jest czy parcela jest wąska, ale jest położona wzdłuż drogi. Albo jest wąska tzw. „kiszka” i biegnie w głąb (tu znajdziecie projekty domów na wąską działkę). Jeżeli jest ułożona wzdłuż ulicy to nie jest to duży problem. Prosto będzie umieścić miejsce dla samochodu i dostęp do innych obiektów nie będzie utrudniony. Sprawa komplikuje się, kiedy nieruchomość biegnie w głąb i jest tylko wąski wjazd.

Jeżeli po przeczytaniu prezentowanego artykułu będziesz chciał poszerzyć informacje na omawiany temat, to pomocne omówienie (http://bramkor.pl/bramy) niesłychanie Ci pomoże – chodź i zobacz!

/I] W takiej okoliczności należy bardzo dokładnie przeanalizować projekty domów na wąską działkę. Pierwsze problemy mogą pojawić się już podczas stawiania domu. Wielotonowy, duży sprzęt może mieć problem wjechać, obrócić się na nieruchomości. Jeśli już istnieją zbudowane domy blisko ogrodzenia będzie tym nieporęczniej. Warto Pomyśleć gdzie umieścić garaż. Czy w części początkowej? Uprości z pewnością to wyjazd, ale panorama będzie nieatrakcyjna. Poza tym reperując samochód wyciąga się sprzęt na zewnątrz i kiedy nagle musimy iść do domu może okazać się, że ktoś z ulicy zabierze nam narzędzia. Może okazać się jednak, że garaż z przodu to jedynamożliwość.

dom - wizja

Autor: Daniel Jolivet
Źródło: http://www.flickr.com
Koncepcją na wąską działkę może być budowa domu piętrowego.

Opisany temat przygotowaliśmy mając na myśli Twoje potrzeby. Czekamy na twoją informację, czy podoba Ci się wpis. Daj nam znać – przejdź do strony pręty gwintowane !

Nie obejmuje on sporej powierzchni. Dodatkowo miejsce dla samochodu można zrobić w piwnicy. tak oto zostanie zaoszczędzona ekstra powierzchnia. Odpowiednio dobrany dach optycznie zwiększy działkę. Niewymiarowa nieruchomość zaaranżowana przez fachowca usatysfakcjonuje każdego klienta. Warto znaleźć sposób, aby wydobyć jej zalety.