Wyposażenie toalet publicznych coraz częściej jest w Polsce coraz lepsze – nie musimy już się wstydzić przed turystami z Zachodniej Europy

Urządzając publiczną toaletę w naszym kraju na szczęście coraz systematyczniej dumamy nie tylko o praktyczności, ale także o wystroju. I nieistotne czy są to toalety w restauracjach, na dworcach lub w centrach handlowych – coraz częściej zaskakują one swoim wyglądem, a nie tylko funkcjonalnością.
Bardzo często na ścianach możemy zobaczyć różnego typu motywy lub fotografie.

Zdarzają się sytuacje, kiedy każda z kabin przenosi nas do drugiego świata – tu podwodne życie waleni, a tam spacery niedźwiedzia polarnego po lodach Arktyki. Niejednokrotnie kosze (zobacz więcej – kosze paletowe) toaletowe również wpasowują się w taką scenerię. Są na nich różne obrazki. Jednak nie tylko design ma znaczenie. Aby takie kosze były użyteczne muszą być wyprodukowane z najwyższej jakości tworzyw, takich jak stal rdzoodporna. Aby używanie ich było nietrudne, powinny mieć pedał do podnoszenia i opadania klapki. Kosze toaletowe w miejskich toaletach powinny być zdecydowanie pojemniejsze, niż te przeznaczone na użytek domowy. Zazwyczaj mają więcej aniżeli 10 litrów.

dachówki ceramiczne

Autor: Plannja
Źródło: Plannja
Szczotki WC także stanowią istotny i praktyczny element wyposażenia każdej łazienki.

Te informacje wciągnęły Cię kompletnie? Jeśli tak jest, to przeczytaj więcej listwa podłogowa aluminiowa danych na pozostałych stronach – znajdziesz je, klikając w link znajdujący się poniżej.

Szczotki WC sprzedawane są razem z pojemnikiem, co upraszcza utrzymanie jej w należytym porządku. Chromowane albo stalowe elementy powstrzymują rozprzestrzenianie się zarazków – .

Jeżeli poszukujemy szczotki w modnym stylu powinniśmy wybrać nowoczesny design. Użyte wysokiej jakości materiały dają gwarancję, że szczotki WC będą działać latami i nie będą niszczały.