Digitalizacja osiągnęła w przeciągu ostatnich 10 lat tyle, ile w XX wieku nie uczyniono przez kilkadziesiąt lat – świat pędzi w zastraszającym tempie

Świat zmienia się szalenie prędko. Pokolenie dzisiejszych przedszkolaków pewnie nie będzie w ogóle w stanie włączyć telefonów na przyciski.

projekt

Autor: Stefano Montagner
Źródło: http://www.flickr.com

Uczenie się z encyklopedii równa się niemalże poszukiwaniom dinozaurów.

Pragniemy Cię nakłonić do oglądnięcia naszego następnego artykułu. Po prostu kliknij stronę i czytaj bez ograniczeń to, co najlepsze.

Dla najmłodszych jest to absurdalne, gdyż one wszystko mogą znaleźć w internecie.

Skoro świat zaczyna być coraz bardziej wirtualny, to rozwija się cały Internetowy biznes. Dlatego tak dobrym kierunkiem na uniwersytecie jest obecnie informatyka. Pewnie bez dostępu do internetu nie bylibyśmy w stanie obecnie funkcjonować. Do kont bankowych posiadamy dostęp przez internet. W sieci kupujemy wyjazdy, bilety do teatry, a nawet jedzenie.

Podobnie zajmujące artykuły znajdziesz w analogicznym serwisie. Jeżeli masz ochotę je poznać – zobacz pod linkiem płyty wermikulitowe, który jest tu!

Z tego powodu musi istnieć prawo IT, które reguluje to, co można zgodnie z prawem robić w wirtualnym świecie, a czego należy unikać.

Od jakiegoś czasu coraz bardziej popularna staje się ochrona znaków towarowych. Chodzi o opatentowanie swoich idei i produktów, żeby nikt nie był w stanie produkować takich samych przedmiotów i poniekąd kraść nam nabywców. Uzyskanie praw do dzieła jest dość istotne, ponieważ podnosi naszą autentyczność w oczach klienta, ale również chroni nasz image i przychody. Patent mamy szansę dostać na terytorium Polski, czym zajmuje się odpowiedni urząd, ale także na cały świat.

Wówczas musimy zgłosić się do Genewy oraz zacząć odpowiednią procedurę. Otrzymamy wówczas certyfikat wystawiony przez Światową Organizacją Ochrony Własności Przemysłowej (po angielsku: WIPO – World Intellectual Property Organization).