Które farby wybrać, gdy odnawiamy swój dom?

Jesień to dla wielu osób dosyć trudny okres. Coraz krótsze dni, spadające z drzew liście, słupki rtęci szybujące w dół, desczowa pogoda za oknem sprzyjają depresji.

Rodzi się pytanie: jak poprawić sobie humor?
w parku

Autor: Mark Kent
Źródło: http://www.flickr.com
odkurzanie

Autor: Travis Wise
Źródło: http://www.flickr.com
Ile osób, tyle „metod” na walkę z chandrą. Jedni spędzają wieczór przed telewizorem z pudełkiem czekoladek w ręku i oglądają komedie, drudzy mają nieco mniej standardowe środki. Decydują się na odświeżenie mieszkania. Na półkach marketów budowlanych widać multum wielorakich puszek z farbami. Bogactwo dostępnych możliwości nierzadko przyprawia wrecz zawrót głowy stając się solą w oku dla sporej części klientów. Który kolor wybrać? Ulec obowiązującym trendom czy kierować? się własnymi preferencjami? Możemy puścić wodze fantazji i stworzyć upragnioną barwę na własną rękę. Aby osiągnąć oczekiwany efekt wystarczy dodać do tzw. bazy właściwe pigmenty do farb. To proste, ekonomiczne rozwiązanie, dzięki któremu uzyskamy niepowtarzalny kolor ścian. A jak odnowić powierzchnie drewniane w naszych „czterech kątów”? „Drugie życie” niemodnym meblom zapewni niewątpliwie śnieżka do drewna.

Jeśli dowiadujesz się o zawierającej intrygującą Cię treść nowej witrynie, to w pierwszej kolejności zweryfikuj info dotyczące źródeł, z których czerpie ona dane.

Warto zakupić emalię olejno-ftalową. Czemu tak się dzieje? Powodów jest przynajmniej kilka.

Charakteryzuje ją trudno zapalna powłoka oraz bardzo duża odporność na czynniki atmosferyczne. Ponadto jest niezmiernie wydajna. Ma żywe kolory i dobrze kryje.