Gdzie kupić mieszkanie w Warszawie? Postawić na lokalizację czy raczej na mniejszą cenę?

Jeżeli zastanawiasz się nad kupnem swojego mieszkania w Warszawie, wówczas zdecydowanie zdążyłeś się już dowiedzieć, że musisz wysupłać na to naprawdę dużo pieniędzy.

odbitka - budowa

Autor: You Tube – Tomasz Szafarek
Źródło: http://www.flickr.com
Zakup mieszkania w dzisiejszych czasach to wielka inwestycja i nie lada wyzwanie, zatem dlatego podpowiemy Ci, których kruczków unikać i jak mądrze wybrać odpowiednie dla Ciebie mieszkanie.
Jaka lokalizacja będzie odpowiednia?
mieszkania na Bemowie

Autor: miguelb
Źródło: http://www.flickr.com

Jeśli chcesz zakupić mieszkanie w tak dużym mieście jak Warszawa, na pewno musisz dobrze przemyśleć sprawę jego lokalizacji. Przykładowo jeśli pracujesz w dzielnicy Włochy a Twoje dzieci chodzą tam do przedszkola, wtedy bez wątpliwości powinieneś decydować się raczej na mieszkania na Bemowie, zaś mieszkanie po przeciwnej stronie Wisły z pewnością nie będzie dobrym pomysłem. Musisz rozważyć naprawdę poważnie tę sprawę, gdyż codzienne dojazdy praktycznie na przeciwny koniec miasta może być naprawdę kłopotliwe.
Co z ceną?
Jeśli robiłeś już wstępne rozpoznanie na rynku, na pewno wiesz już, że ceny mieszkań potrafią się naprawdę sporo różnić w zależności od tego, w której dzielnicy jest dane mieszkanie (mieszkania na sprzedaż nad morzem). Mieszkania na Bemowie niewątpliwie będą o wiele tańsze niż mieszkanie w centrum, zatem z pewnością będzie to poważny argument dla ludzi, którym wyjątkowo zależy na niskiej cenie.
Co wybrać?

Najlepiej jeśli znajdziesz mieszkanie, jakie będzie miało najlepszy stosunek jakości (czyli zazwyczaj lokalizacji i standardu) do ceny.

Jeśli masz chęć uzyskać podobne dane na omawiany temat to odkryj więcej tutaj (http://www.esoil.pl/p,50,pv-100), ponieważ odnajdziesz tutaj tylko interesujące informacje na ten wątek.

Musisz nastawić się jednak, iż poszukiwania podobne mieszkanie nieco potrwają. Mimo wszystko trzymamy bardzo za Ciebie kciuki i mocno życzymy powodzenia w poszukiwaniu idealnego mieszkania!