Panowie unikają jak ognia prac w domu i każda jedna z kobiet niejednokrotnie się o tym przekonała

Nie jest to stwierdzenie złośliwie ujęte – tak było, jest i chyba będzie już zawsze. Bez usilnych nacisków i narzekań swych kobiet nie machnęliby palcem, bo albo nie mają czasu, albo ochoty – lub też po prostu nie umieją.
Typową złotą rączkę ma w domu naprawdę niewiele pań.

budynek - fotos

Autor: Grzegorz
Źródło: http://www.flickr.com
po budowie
Cała rzesza panów unika prac remontowych, przez lata odwlekając nawet zwykłe malowanie. Szczęśliwie panie tylko jakiś czas dają się zwieść tym zapewnieniom i obietnicom rychłego rozpoczęcia prac. Po jakimś czasie i przy użyciu sobie tylko znanych sposobów nacisku na płeć brzydszą, mężczyźni są przymuszeni stawić czoła tym jakże trudnym zadaniom i hardo stanąć do walki z określonymi przez partnerki zadaniami. Zastanawiacie się pewnie teraz, czy tak od ręki biorą się za pracę? Nie, no skądże znowu nie w większości przypadków. Najczęściej te bardzo męczące prace pozostawiają specjalistom. Konieczne było malowanie ścian to będzie – doświadczony malarz (malarz piaskarz szkolenie) wykona to szybko i sprawnie. Wymiana paneli – proszę bardzo – rozległe znajomości Twojego partnera szybko się przydadzą i odpowiednio przygotowany do takich prac specjalista szybko się znajdzie. Hydraulik, malarz, nawet stolarz (meble kuchenne na wymiar wrocław) – jeżeli zaczniemy jedynie mocniej naciskać na naszych panów, każdy z nich niemal od ręki się odnajdzie. Ich oryginalność wzrasta wówczas do wielkich rozmiarów.
Nie narzekajmy na naszych mężczyzn jednakże zbyt mocno. Być może faktycznie są zbyt zmęczeni, aby realizować tak ciężkie prace.

Cieszmy się tym kochane panie, iż mieszkanie remontują nam prawdziwi specjaliści. Mamy chociaż gwarancję, iż wszystko zostanie z należytą starannością wykonane. No i nie my ponosimy te koszty.