Ściany przesuwne świetnie sprawdzają się w salach konferencyjnych

Lady recepcyjne to wizytówka przedsiębiorstwa

Jeżeli prowadzimy pensjonat, albo mamy sporą firmę, gdzie w holu kontrahentów wita sekretarka, to musimy się namyślić, czy nie zrobimy najlepiej jeśli taką osobę posadzimy za odpowiednią ladą, która będzie szeroka, dosyć wysoka i jednocześnie wytrzymała.

Kiedy dojdziemy do wniosku, że konieczne są nam lady recepcyjne, to powinniśmy skierować uwagę, by były one odpowiednio wysokie, tak aby nie było widać, co nasz pracownik za nią robi, lecz równocześnie, by kontrahent mógł swobodnie przy niej stanąć i porozmawiać. Z drugiej strony powinny okazać się też szerokie, żeby dało się postawić na nich dokumenty, czy paczkę jeśli właśnie przyjedzie kurier.

Chciałbyś poznać coś podobnie użytecznego? Ekstra, ta strona www (https://www.dekorianhome.pl/farba-akrylowa-do-scian) z pewnością będzie dla Ciebie pożyteczna, ponieważ znajdziesz tam dużo tego typu informacji.

Blaty, z których wykonywane są takie lady muszą być wytrzymałe na zarysowania, na wilgoć, ale też proste w

recepcja

Autor: Deka Inwestycje
Źródło: Deka Inwestycje

czyszczeniu, gdyż przecież taka lada będzie wizytówką naszej firmy.

Ściany przesuwne pomagają przemienić pomieszczenie

Posiadamy wielkie pomieszczenie, które wykorzystujemy jako salę konferencyjną, ale okazuje się, że jest ono za wielkie oraz lepiej byłoby gdybyśmy posiadali parę mniejszych? Nie ma sensu stawiać stałych ścian, gdyż może się kiedyś okazać, że jednak chcemy znaczniejszego pomieszczenia i wówczas będzie kłopot. Idealne do przedzielenia takiej powierzchni będą ściany przesuwne. Rozłożone będą prezentowały się jak normalne ściany i nic przez nie, nie będzie słychać, dzięki czemu dwa osobne działy będą miały szansę prowadzić swoje zebrania, bez obaw, że będą przeszkadzały tym drugim.

Kiedy zajdzie potrzeba, jednym ruchem możemy dzielącą je ścianę rozsunąć na bok, dzięki czemu zyskamy jedno wielkie pomieszczenie. Takie rozwiązanie czasami jest stosowane w restauracjach, do dzielenia jednej sporej sali na kilka pomniejszych, co spisuje się np. w czasie przygotowywania komunii.

Chciałbyś przeczytać coś równie ciekawego? Super, ta strona z pewnością będzie dla Ciebie wartościowa, ponieważ znajdziesz tam dużo tego typu informacji.

Mamy szansę wszystko fajnie zaplanować

Należy zaznaczyć, że nie ma tutaj rzeczy niemożliwych oraz jeżeli idzie o rozwiązania powiązane z budowlanką czy aranżacją wnętrz, to możemy zrobić dosłownie wiele. Starczy jedynie, że będziemy rozumieli czego pragniemy oraz jak pragniemy rozwiązać konkretny kłopot.