Preparaty oraz metody na moskity

Po długiej zimie przyszła wiosna, wydawać by się mogło że po tak długim czasie ziąbu komarów powinno być niewiele. Sytuacja jest jednakże kompletnie odwrotna, moskITów jest całe mnóstwo.
Gryzą, męczą, spać nie pozwalają.

Izolacja domu pozwala oszczędzić na ogrzewaniu domu

Autor: Isover
Źródło: Isover
Na miejsce jednego unicestwionego zjawiają się dwa następne, wylatują znikąd i w momencie kiedy potrzebujemy już smacznie spać agresywnie nas denerwują. Metod na komary jest jednakże mnóstwo.

Zaciekawił Cię ten tekst? Jeśli tak, to w najnowszej treści (www.heliodon.pl/etapy-wspolpracy) również odnajdziesz coś, co będzie warte Twojego zainteresowania. Kliknij zatem ten link!

Prócz chemicznych sposobów na moskity, istnieje wiele sposobów ekologicznych, dzięki jakim można zabezpieczyć się przed ugryzieniami moskitów. Poniektóre olejki eteryczne mają silne działanie odstraszające moskity.

Nie czekaj – jeśli masz ochotę przeglądnąć dalsze wiadomości na ów niezwykle interesujący temat, to kliknij w link poniżej i przeloguj się do nowego artykułu.

Najogromniejszą skutecznością cieszą się olejki z trawy cytrynowej a także olejek eukaliptusa cytrynowego. Wyszczególnione olejki mają najsilniejsze działanie. Warto też je zastosować w walce z moskitami, nie mają niemiłego zapachu jak w wypadku chemicznych środków, a zapewniają bardzo dobre rezultaty. W domku można korzystać z olejków jak też specjalnie do nich określonych podgrzewaczy.

Bus, podróżowanie

Autor: http://www.sxc.hu
Źródło: http://www.sxc.hu
Dobrym sposobem na komary jest poza tym przygotowanie na przykład naturalnego spraya odstraszającego moskity. Przyrządzanie takiego spraya jest bardzo łatwe. Bierzemy flaszkę z atomizerem nalewamy wodę, na mniej więcej 100 ml wody dodajemy 30 kropli olejku eterycznego, najlepiej jednego z wyżej wyszczególnionych.

W ostatnim czasie w handlu pojawiło się dużo, różnorodnych preparatów na moskity, jednym z skuteczniejszych oraz najbardziej chwalonych jest lampa na komary. Efektywnie odstraszy moskity. Oprócz tego należy zamontować w oknach moskitiery, jak by nie było najprostsze sposoby na komary są często najskuteczniejsze.