Lampy zwalczające owady – czyli, w jaki sposób wyzbyć się robali wewnątrz osobistym lokaliku typu gastronomicznego

Posiadasz sklepik z żywnością? Masz problemik z owadami, które chcą przedostać się do twoich własnych produktów? Jeżeli tak, do doskonale trafiłeś, wybierając temat! W pisanym dzisiaj artykule podpowiemy Ci, w jaki sposób się ich pozbyć nie nazbyt sporym kosztem i zarazem gwarancją jego skuteczności!

monitoring

Autor: rafael parr
Źródło: http://www.flickr.com
wycinanie laserowe

Autor: Maciej Wojnicki
Źródło: http://www.flickr.com

„Lampa na owady” – to innego rodzaju, alternatywna nazwa dla zaciekawiających nas dziś lampek owadobójczych. Stosowane w knajpach, restauracjach, zakładach z mięsem, czy hipermarketach, oraz innego rodzaju związanych z gastronomią lokalizacjach – posiadają za zadanko unicestwić wszelakiego typu robaki, które bardzo chcą przedostać się do żywności, którą potem kupują zwyczajni ludzie. Lampy owadobójcze są wbrew pozorom bardzo skutecznym metodą walki z robakami, albowiem – porównując je z zwyczajnym lepem na muchy – one przyciągają je do siebie na bardziej dużej odległości, nawet z promienia osiemdziesięciu m2.

Przejrzyj nasz kluczowy artykuł (https://blyss.pl/produkty/przyczepy/przyczepy-pod-sprzet-budowlany), by poznać więcej niuansów na zajmujący Cię temat. Zapraszamy i życzymy przyjemnej lektury!

Lampy owadobójcze emitują wyjątkowe światło, dostarczane przez świetlówki typu UV, które przyciąga owady. Kiedy te zaczepią siatki, która znajduje się wkoło lampy, są rażone nie za dużą ilością prądu, która to je od razu zabija. Istnieje parę rodzajów lamp, w tym wiszące i stojące. Trzeba pamiętać, żeby zabierać regularnie owady z lampy, gdyż ich nadmiar może ją nawet zepsuć.

Masz chęć poznać inne tak samo pomocne sugestie? Jeżeli tak, to zobacz tutaj plaster miodu producent, a z pewnością nie odczujesz rozczarowania.

Co do ceny to istnieje możliwość je kupić nawet od 15 złotych wzwyż.

Wielu wytwórców owych lampek, zaleca używanie ich w czasie letnim, jednakże prawda jest taka, iż owady mogą się pokazywać o Każdej porze roczku, więc warto stosować je cały roczek, aby żaden zbłąkany pasożyt nie dostał się do jedzenia!