Każda spółka budowlana lub remontowa musi korzystać z rusztowania – dla bezpieczeństwa pracowników trzeba wykorzystywać te najlepsze

Jeżeli jesteś właścicielem firmy, która w jakiś sposób pracuje na wysokościach, z pewnością masz na co dzień styczność z rusztowaniami. Należy bazować na innowacyjnych sposobach, ponieważ zwiększa to bezpieczeństwo oraz wartość roboty.

nadproża

Autor: Xella Polska Sp. z o.o.
Źródło: http://212.18.11.102/downloads/pol/press/LD_Dobre_budowanie_z_Xella_cz4_-_06-2008.pdf

drzwi wewnętrzne

Autor: Stolbud Włoszczowa
Źródło: www.stolbud.pl
Layher to zachodnia firma, która istnieje na rynku od 1945 roku. Ich rusztowania są uważane za jedne z lepszych na świecie, wobec czego firma sprzedaje swój towar do różnych krajów na kilku kontynentach. Firma Layher jest symbolem pionierskiego podejścia do rzeczy. Ich rusztowania przemysłowe są wykorzystywane w sytuacji budowy wielu konstrukcji, gdyż można łączyć je w wielu zestawieniach. Montaż oraz rozmontowanie rusztowania jest bardzo prosty, elementy są bardzo lekkie. Wszystkie te walory przenoszą się na duży komfort oraz wydajność pracy oraz na niedrogi transport.

Jeśli nadal nie możesz wyszukać niczego ciekawego, to sprawdź pod adresem, tu na pewno znajdziesz to, co okaże się dla Ciebie teraz użyteczne.

Bezpieczeństwo także jest jednym z ważniejszych dewiz przedsiębiorstwa Layher. Niewątpliwie Niemcy podchodzą do tego tematu bardzo rzetelnie. Nowoczesność ich rusztowania spowodowała, że jest ono wykorzystywane nie tylko w budownictwie, ale również przy okazji koncertów lub spektakli teatralnych. Jest to następny atut przemawiający za łatwością montowania i lekkością rusztowania fasadowe.

Przedsiębiorstwo Layher stawia sporą poprzeczkę w tworzeniu rusztowań.

Jest to taka dziedzina, w której bezpieczeństwo robotników jest najistotniejsze, wobec tego nie wolno oszczędzać i odkupować starych rusztowań podejrzanego pochodzenia.