W każdym roku występują 3 etapy. Jest miejsce dla okresu dziecięcego, dojrzewania i dorosłości. Na czym to polega i sprawdź, jaki jest teraz etap?

Miesiąc październik to okres, kiedy na uczelnie wyższe powracają studenci. To też czas, kiedy już naprawdę kończą się wakacje. Nawet, jak przesunęliśmy sobie korzystanie z lata na miesiąc wrzesień i wyjechaliśmy gdzieś w tym miesiącu, to już w październiku niestety musimy powrócić do rzeczywistości.

Nie jest to zbyt proste, zawsze takie powroty to utrudnienie dla każdego człowieka. Szczególnie, że na dworze coraz szybciej robi się brzydko i mrocznie. Dodatkowo, jesień i zima to też okres na nowe postanowienia.
marina - Wnętrza

Autor: You Tube – Tomasz Szafarek
Źródło: http://www.flickr.com
Każdy rok właściwie dzieli się na kilka etapów. Koniec grudnia i początek stycznia to oczywiście jakby przełom. Planujemy poprawę w nadchodzącym roku, planujemy sporo rzeczy, noworoczne postanowienia to niekończące się prośby do siebie samego, o bardziej sprawne podejście do wielu kwestii, o spełnienie postanowień, jakie może we wcześniejszym okresie nie udało się spełnić. W tego typu okresie można ustalać swoje plany, robić to w tajemnicy, lub chwalić się tym wszystkim naokoło. tego typu okres to także pewien sprawdzian dla nas, jako ludzi doświadczonych, potrafiących dotrzymywać postanowień czy to w sferze prywatnej czy biznesowej. Jednocześnie patrząc na praktykę to tego typu deklaracje z zasady nie są zbyt poważne.

Jeśli omawiana tutaj tematyka jest dla Ciebie ciekawa, to dodatkowo zobacz także inne warte zerknięcia (www.smartbed.pl/produkty/stoly-smart/) materiały!

Po prostu w szampańskim nastroju mamy cudowne myśli i myślimy, iż wszystko ułoży się lepiej. życie jednakże potrafi zdecydowanie wszystko weryfikować.

Kolejnym etapem jest okres wiosenny, kiedy znowu wraca nam humor. Zapominamy już o postanowieniach noworocznych, co najważniejsze żegnamy zimę i czekamy na lato, na wakacje. Zaczynamy powoli planować, gdzie wyjedziemy. To miły okres, kiedy się ciepło, a my czujemy, że już najgorsze jest za nami. Teraz może już być tylko lepiej. Ten okres przedłuża się na lato, a wieńczy go urlop.
budowa domu

Autor: Martin Pettitt
Źródło: http://www.flickr.com
Później przychodzi trzeci, najbardziej poważny etap każdego roku. Zostało kilka miesięcy do końca roku, wracamy do pracy, wiemy, iż lato jest odległe, iż czekają nas zimne i ponure miesiące, więc w takim czasie bierzemy się za rzeczywistość.

Zobacz szybko ten świeży wpis (http://www.sklepmardrew.pl/508-sciernice-diamentowe-kamienie-szlifierskie) – on na pewno także Cię zaintryguje, gdyż znajdziesz w nim inne tego typu informacje na temat prezentowanej problematyki.

Jeśli na przykład jesteśmy z Wrocławia i szukaliśmy kawalerki we Wrocławiu, Archicom to to jest okres na podjęcie decyzji czy zakupić mieszkanie od dewelopera czy może na rynku wtórnym.

To jest okres dokonania wyboru ścieżki edukacyjnej, lub jak kolejne studia podyplomowe, to które? To wreszcie czas na powrót do swojej firmy, na strategiczne decyzje, które zadecydują o naszej przyszłości. Można stwierdzić, iż ten trzeci etap w roku, między końcem urlopu a końcem trwającego roku jest najbardziej dojrzałym ze wszystkich. Okres wiosenny to dzieciństwo, lato – okres młodzieńczy, jesień – pełna dojrzałość.